Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Вода, яку ми п'ємо

Вода, яку ми п'ємо

Вода з-під крану. Обережно, хлор!

Вода - джерело життя і основа життєдіяльності людини, але є ще багато речей, про які ми не знаємо. Як визначити ступінь користі чи шкоди від води, яку ми п'ємо? Ні для кого не секрет, що здоров'я людини безпосередньо залежить від якості вживаної води. За останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, більше половини усіх захворювань на нашій планеті відбувається від забрудненої води, і води низької якості. Це має відношення не тільки до країн третього світу, але і до сучасних великих містах з їх негативним впливом на навколишнє середовище.

Ще кілька років тому жителі міст України вживали просту водопровідну воду без страху нашкодити своєму здоров'ю. Але, як відомо, при з'єднанні хлору з багатьма органічними речовинами, що містяться у воді, утворюється ряд шкідливих канцерогенних і токсичних сполук, наприклад, така небезпечна отрута як трихлорметан. Хлор, який міститься у воді, при попаданні в шлунок негативно впливає на нашу здорову мікрофлору, що внаслідок породжує дисбактеріоз, тому виключите споживання сирої води з-під крана.

Кипятіня - не рішення.

Дуже багато людей вважають, що сиру воду достатньо прокип'ятити, і вона стане безпечною для організму людини. Однак це припущення має свій підступ. Найпростіше кип'ятіння води нейтралізує всі хвороботворні мікроби, але на цьому не закінчується вирішення проблеми з очищенням води, а насправді, в якійсь мірі навіть призводить до збільшення цієї проблеми. При процесі кип'ятіння води утворюються різні канцерогенні речовини сполуками хлору, і чим довше проходить процес кип'ятіння, тим більшу небезпеку вона представляє для нашого організму. Крім того, потрібно врахувати, що велика кількість неорганічних сполук, що містяться у воді, в процесі кип'ятіння не розкладаються, а концентрація солей важких металів і нітратів зростає. Це, в свою чергу, може призвести до такого захворювання, як гіпертонія, або погіршити зір.

Як вирішити проблему.

Зараз багато людей замість водопровідної води все частіше використовують воду, що продається в пластикових пляшках. Раніше вода, що продавалась в пластиковій тарі здавалася зайвою розкішшю для середньостатистичного жителя, але з плином часу кількість споживачів її зростає. Основними стримуючими факторами на шляху споживання якісної бутильованої води є відсутність поінформованості про негативні властивості водопровідної води і порівняно невисока купівельна спроможність населення України. Також щороку зростає і число виробників бутильованої води. Вони займаються доставкою якісної бутильованої води частіше в офіси і підприємства, хоча звичайні домашні споживачі останнім часом теж активні в цій сфері.

Які характеристики повинна мати якісна і корисна питна вода?

Очевидно, що у людей склалося різне уявлення про якісну питну воду. Деякі споживачі звертають увагу на те, щоб куплена бутильована вода була насамперед корисна для здоров'я, для інших споживачів достатньо, щоб вода була нешкідлива і відмінно втамовувала спрагу, а деякі покупці задоволені тим, що вода просто прохолодна і приємна на смак. Багато людей використовують бутильовану воду для приготування їжі, для них головний критерій якості води полягає в відсутності накипу після кип'ятіння. На ці запити орієнтується наша компанія, пропонуючи якісну воду ТМ «Оазис».