Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Питання та відповіді

Питання та відповіді

П: Яка у вас вода? Чим вона відрізняється від інших вод?

В: Вода «Оазис» — чиста артезіанська питна вода, видобута зі свердловини завглибшки 120 м Юрського геологічного періоду. Це м'яка вода насичена киснем. У процесі восьмирівневої доочистки з води забираються надлишкові солі і мікроелементи, вода проходить ультрафіолетову обробку, структуризацію і озонування. Під час виробництва води «Оазис» не застосовується штучна мінералізація, тобто всі елементи, що входять до складу води, мають природне походження.

• вода не водопровідна;

• 8 рівнів доочистки;

• низький рівень мінералізації;

• насичена киснем.

 

П: Який термін зберігання води «Оазис»?

В: Термін зберігання води складає 2 (два) місяці при температурі 5-20°C і відсутності прямих сонячних променів.

Ми не рекомендуємо довго зберігати воду, оскільки деякі елементи, що містяться у воді довго не «живуть» (наприклад, йод) і смак води з часом змінюється.

 

П: Чи можна замовити один бутель води «Оазис»?

В: Так. Вартість води «Оазис» при замовленні 1 (одного) бутля складає 40 грн. При цьому вартість 2-х бутлів складає всього 37 грн. за кожний бутель.

 

П: Раптово закінчилася вода, що робити?

В: Аби не опинится в такій ситуації, Вам необхідно мати в запасі хоча б один додатковий бутель води «Оазис». Наприклад, Ви замовляєте по 2 бутля води. У цьому випадку у Вас мають бути 3 бутлі. Коли ви відкриваєте останній бутель, відразу телефонуйте і замовляйте воду «Оазис». Якщо Ви працюватимете за даною схемою, ситуація, в якій Ви опинитися без води, не виникне практично ніколи.

Запам'ятайте, у Вас повинно бути бутлів для води як мінімум на один більше, ніж у партії, що доставляється Вам, для цього замовляйте при наступному постачанні на один бутель води «Оазис» більше, ніж Ви зазвичай замовляєте.

 

П: Наш офіс знаходиться на 3-му поверсі, ліфта немає. Хто повинен піднімати бутлі з водою на 3-й поверх?

В: Підйом води за відсутності ліфта здійснюється в тому випадку, якщо це обумовлено в маршрутному листі водія. При замовленні води по телефону Ви повинні повідомити про необхідність підйому бутлів і повідомити поверх, на який потрібно підняти воду.

 

П: Що таке застава за бутель для води і чому вона потрібна?

В: Коли Ви замовляєте воду в перший раз, Ви оплачуєте заставу, відповідну кількості бутлів з водою у Вашому замовленні. Це застава за порожню тару, яка є гарантією збереження полікарбонатних бутлів. Ці гроші не зникають, вони у нас, поки у Вас наші бутлі. При розірванні договору Ви повертаєте бутлі для води і отримуєте назад всю заставну суму. Заставна вартість за один бутель для води – 120 гривень.

 

П: Чи можна замовити устаткування без води?

В: Так, Ви можете замовити у нас будь-яке устаткування для питної води, не замовляючи при цьому доставку води «Оазис».

 

П: Чи здійснюється доставка води «Оазис» у передмістя Києва?

В: Так, здійснюється, проте не всюди. Для уточнення можливості доставки артезіанської питної води «Оазис» і конкретних умов доставки, звертайтеся в службу підтримки за тел. 585-33-35.

 

П: Що таке помпа?

В: Помпа — це ручний насос для води, не вимагає електроживлення і працює за принципом механічного насоса. Надівається на горловину бутля після повного зняття пробки з бутля, фіксується і при натисканні дає порціонну кількість води.

 

П: Який термін служби кулера для води?

В: Розрахунковий термін служби фірмового апарату (кулера для води), оснащеного спеціальним компресором для кулера, складає п`ять років. Термін служби нагрівальних елементів, кранів, трубок залежить від кількості використаної води і того, як дбайливо поводяться з кулером для води.

 

П: З якою періодичністю треба проводити санітарну обробку кулера?

В: При використанні питної води «Оазис» рекомендується один раз на 6-8 місяців проводити санітарну обробку кулера, хоча накип на нагрівальних елементах практично не утворюється, але необхідно проводити антибактеріальну обробку всіх частин кулера, які стикаються із зовнішнім середовищем (в першу чергу вузол подачі питної води).