Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Обман за допомогою електролізу

Обман за допомогою електролізу

Останнім часом почастішали випадки обману споживачів недобросовісними продавцями фільтрів для води. Один з яскравих прикладів такого обману ми зараз розглянемо.

На ваш телефон надходить дзвінок від представника компанії, яка нібито займається аналізом якості води. Представник компанії напрошується до Вас додому для проведення безкоштовного аналізу тієї води, яку Ви вживаєте. Тут варіацій може бути багато: можуть без попереднього дзвінка подзвонити у двері, а хто нахабнiший - той представляється працівником міськводоканалу.

Отже, представник компанії у Вас вдома і готовий провести аналіз тієї води, яку Ви вживаєте. Це може бути як водопровідна вода, так і бутильована питна вода. З собою представник має якийсь сертифікований прилад, який, за його словами, може оцінити якість Вашої води. Звичайно ж, це не так. Цей прилад - не що інше як електролізер. Він являє собою два металевих стрижня, які підключаються до мережі. У склянку води, обробленої пропонованим фільтром, опускається один електрод, а другий - у склянку з водою, яку Ви п'єте щодня. Сам прилад підключається до електричної мережі. Насправді, в склянці з «відфільтрованою» водою знаходиться звичайна дистильована вода, тобто позбавлена будь-яких домішок. Чистий H2O. Дистилят не проводить електричний струм, так як провідниками служать розчинені у воді солі. У налитiй в іншу склянку питнiй воді міститься певна кількість солей, і в ній починається процес електролізу. 

Вода починає змінювати колір, з'являються пластівці. Виглядає переконливо і непривабливо, якщо не знати, що насправді відбувається. Представник буде стверджувати, що осад - це бруд, важкі метали, нітрити або пестициди, що мiстяться у водi - варіацій безліч.

А колір осаду залежить від матеріалу, з якого виготовлені стрижні. Насправді осад - це гідроокис металу та електродів, кородуючих при електролізі. Під дією струму, іони розчинених у воді солей від'єднують атоми металу від електрода, які в наслідку реагують із середовищем.

Саме візуально порівнюючи два зразки води, шарлатан намагається навiяти, що очищена пропонованим фільтром вода - високої якості, так як після застосування приладу не змінила свій зовнішній вигляд. Це лише приманка. Дистильована вода фізіологічно неповноцінна і абсолютно не придатна для вживання. Електролізер ніяким чином не має відношення до перевірки якості води. Ще раз нагадаємо, що той осад, який залишається у воді після процесу електролізу, показує, що натуральна вода є провідником.

У підсумку Вам пропонують придбати сумнівної якості фільтр для води за значно завищеною ціною. Будьте пильні і не потрапляйте на подібні хитрощi. Бережіть своє здоров'я і гроші!