Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Фестиваль снігу і льоду в Харбіні

Фестиваль снігу і льоду в Харбіні

Харбінський міжнародної фестиваль снігу та льоду проводиться щорічно починаючи з 1963 року. Місто Харбін, який є столицею провінції Хейлунцзян - це центр крижаної та снігової культури в Китаї. Щороку сюди з'їжджаються сотні тисяч туристів, щоб подивитися на творіння талановитих крижаних скульпторів, які створюють чарівні палаци, величні пагоди і хмарочоси, пам'ятники, бюсти відомих людей і безліч інших скульптур з льоду і снігу.

Харбінський фестиваль стартує 5 січня і триває до початку лютого. Крижані і сніжні скульптури готуються майстрами заздалегідь. Лід береться тут же - з річки Сунгарі. Скульптори користуються як традиційними способами обробки льоду, так і сучасними (за допомогою лазера).

На щорічному фестивалі в Харбіні вже не раз ставили рекорди, занесені до книги Гіннесса. Найбільша снігова скульптура була 250 м в довжину, майже 9 м у висоту, а на її створення витратили більше 13 тис. м3 снігу. Велична снігова скульптура складалася з двох частин: "Ніагарський водоспад" і "Перетин Берингової протоки".

Фестиваль «Світ снігу та льоду» в Харбіні - не єдиний у своєму роді. Подібні фестивалі проводяться в Саппоро (Японія) , Квебеку (Канада) і Норвегії під час лижного фестивалю.