Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Чи потрібно обслуговувати кулер?

Чи потрібно обслуговувати кулер?

Своєчасний догляд за апаратом допоможе запобігти поломки, а воду в кулері вберегти від навали бактерій.

Крім такої процедури, як санітарно-гігієнічна чистка кулера, про яку піде мова трохи нижче, є ще кілька приписів, виконання яких допоможе значно продовжити термін служби кулера, а Вам - забезпечити приємне використання привілеїв цього апарата.

Перед початком використання кулера для води, рекомендуємо Вам ознайомитися з інструкцією, яка є в комплекті до будь-якого апарату. Яким би простим не видавалося використання апарату, у нього є особливості в експлуатації, яких Вам необхідно дотримуватися.

Накип.

Щоб позбутися від накипу, можна використовувати слабкий розчин лимонної кислоти. Залийте невелику кількість розчину в систему, прогрійте і через 15-25 хвилин злийте через краники. Можна повторити процедуру 2-3 рази. Після цього обов'язково промийте систему чистою водою. Ви могли помічати, наскільки часто з'являється накип на нагрівальних елементах в чайнику, якщо використовувати воду з-під крана. Те ж саме може трапитися з металевими ємностями кулера, тому використовуйте тільки чисту бутильовану воду від виробника! Зазвичай така вода слабомінералізована, тому накип буде з'являтися значно рідше. Але її появи протягом усього терміну експлуатації не уникнути, оскільки накип - це звичайні відкладення солей, які присутні в будь-якій воді, крім дистильованої.

Не варто нехтувати правилами обслуговування кулера. Наслідки можуть бути неприємними для Вашого здоров'я або гаманця. Перший «дзвіночок» про допомогу з'являється, коли починає протікати краник гарячої води. Зазвичай це відбувається в нічний час, коли ніхто не бачить, що з краника капає. Під кулером утворюється калюжа - ще більш неприємно, якщо у Вас паркет або злі сусіди знизу.

Ще одна важлива річ: підключайте кулер тільки до розетки із заземленням!

Санітарна обробка.

Санітарна обробка кулера - це необхідна процедура для кулерів будь-яких моделей.

Компанія «Оазис» використовує тільки сертифіковані чистячі засоби, які пройшли тестування і рекомендовані до використання з елементами кулера для води.

Ми радимо користуватися послугою санітарної чистки та дезінфекції кулера не рідше 1 разу на 6 місяців. Прайс-лист Ви можете знайти в розділі «ремонт і санітарна обробка кулерів».