Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Дієтологи про воду та її користь

Дієтологи про воду та її користь

Зайва вага породжує комплекси у дівчат і жінок, не залежно від віку. І тоді в хід вступає реклама: людям нав'язують чудодійні препарати, дорогі БАДи, таблетки і пігулки, тренажери, які вимагають мінімум Вашої участі і т.п. Але ніхто не замислюється, наскільки легким і доступним може бути засіб для схуднення. Багато дієтологів дотримуються думки: щоб підтримувати організм здоровим, потрібно правильно харчуватися, багато рухатися і пити воду. Саме вода є тим самим легким способом схуднути. У чому секрет? - Все дуже просто.

Як відомо, людина більш ніж на 2/3 складається з води. Вода - це головний елемент функціонування організму. При оптимальному споживанні води в кількості 1.5 -2л щодня, метаболізм прискорюється на 3-5%. Це означає, що і худнути людина буде на 3-5% швидше. Варто сказати, що засвоюється вода теж по-різному. Найкраще засвоюється вода кімнатної температури, але ніяк не холодна . Пити потрібно невеликими ковтками, поступово. Ще одне правило, яке рекомендують дотримуватися дієтологи - пити воду без газу. Газ, навпаки, посилює апетит і негативно впливає на обмін речовин.

У різний час були проведені безліч досліджень, які в підсумку підтвердили ефективність води в процесі схуднення. Випиваючи 2 склянки води перед їжею, Ви насичуєте шлунок низькокалорійною рідиною і знижуєте апетит. Таким чином, знижується споживання у розмірі 70-95 кілокалорій за один прийом їжі. Звичайно, споживання води перед їжею не може викликати жодних побічних ефектів, тому цей метод є виключно нешкідливим, на відміну від радикальних голодувань або сумнівних препаратів. Але знайте міру: більше випити - не означає більше схуднути. Є такий термін, як «водна інтоксикація», який означає отруєння водою у випадках надлишку рідини, що потрапляє в організм. Відбувається сильне навантаження на нирки і серце. Тому дотримуйтеся норми в 1.5 -2л чистої питної води в день (при підвищених фізичних навантаженнях - до 3л).

Людині, яка випиває недостатня кількість води, загрожує «приховане зневоднення». Тут вже не йдеться про схуднення або зайву вагу, хоча нестачу води організм найчастіше намагається компенсувати їжею, тому з'являється відчуття голоду і підвищений апетит. Справа в тому, що при нестачі споживаної рідини загальний тонус організму погіршується, з'являється втома, роздратованість, і людина ризикує набути хвороби.

Запам'ятайте! Вода - це джерело здоров'я. Всього лише правильне харчування і вживання води допоможе Вам добре себе почувати і позбутися зайвих кілограмів.