Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Храми води в різних країнах світу

Храми води в різних країнах світу

Вода в нашому житті займає одне з найважливіших місць, тому люди завжди бачили в ній щось божественне. Зводили пам'ятники і писали картини, але одне з головних досягнень – храми води. Вони розташовані в різних кутках нашої планети, бувають як маленькими, так і досить великих розмірів. Ми розглянемо тільки деякі з них, найвідоміші.

 

Храм Святителя Николая

Церква Святителя Миколая на воді. Київ, Україна

Храм Святителя Миколая  це відносно новий і безприкладний храм в Україні, територіально розташований на воді. Виходячи з історичних фактів, можна точно сказати, що історія цього храму починається з побудови на пристані Дніпра маленької каплиці в хх столітті. У 1930 році вона була розвалена. І тільки через 74 роки на її місці була зведена церква Святителя Миколая на воді. Основною цінністю храму є ікона Святителя Миколая Чудотворця, якій більше двох століть. Форма церкви символічна  квітучий каштан. Зведений був храм нещодавно, але вже став одним з нових символів сучасного Києва.

 

 

 


Храм Чистої води в Кіото, Японія

Кіємідзу-дера  Храм Чистої води. Так перекладається назва цього храму з японської мови. Збудований він був у 780 році, але прибудови, які існують зараз, були добудовані в 1633 році, коли проводилася реставрація цього унікального місця. Важко було зберегти споруду такою, якою вона була спочатку, тому що крім всіляких факторів храм хотіли ще й спалити, що наполовину вдалося. Частина храму згоріла, але його значення було дуже велике для народу Японії, тому вони зробили все можливе, щоб донести живу пам'ять про цей храм своїм нащадкам. Створений він був одним ченцем, який у сні побачив божественну істоту Тисячеруку Каннон. За її вказівкою він оселився в тому місці, де зараз стоїть храм. І вже через десять років він став місцем буддистських молебнів за здоров'я Імператора і його сім'ї. У наш час це місце являє собою храм, в якому можна відпочити від міської суєти.

 

 


Храм води Загван, Туніс

Розташований цей храм біля основи гори Загван, від чого і отримав свою назву. Ця гора майже досягає до 1300 метрів, що дає їй по праву вважатися найбільш високою горою в Тунісі. Деякі називають її зеленою горою. На території цього храму розташований Карфагенский акведук, який забезпечував чистою водою місцеве населення в часи римської епохи. Існує думка, що цей пам'ятник архітектури насправді був величезним фонтаном, але дізнатися, чи правда це, нам не судилося, так як від нього залишилися одні руїни. Сам акведук отримував воду від гірського джерела, який радує туристів і донині.

 

 

 

 

 

Храм Священної води. Балі, Індонезія

Географічне місце розташування храму  село Тампак Сиринг. Згідно з написами, які прикрашають стіни храму, заснований він був у 926 році. Ось вже більше тисячі років це місце є священним для великої кількості людей, які приїжджають сюди для обмивання. Басейн, який наповнюють п'ятнадцять фонтанів  основна визначна пам'ятка цього священного місця. Кожен з цих фонтанів має своє ім'я і призначення. Храм Священної води  справжній витвір мистецтва, місце, де архітектурні споруди і різьблення по дереву і каменю зливаються з вірою людей у світле майбутнє.