Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Визначення якості води

Визначення якості води

Определение качества водыКожна людина щодня п'є воду. Але чи задумуються вони про те, яку воду п'ють? Навіть якщо когось і відвідують такі думки, навряд чи він знає, як перевірити якість води, яку вживає.

Є кілька простих методів визначення якості питної води. Будь-який бажаючий зможе використовувати їх для того, щоб дізнатися яку воду він п'є.
Перший і найпростіший ― це спробувати воду на смак. І це правда, адже Ваш організм і сам знає яку воду краще пити!
Якщо вона приємна на смак, не має сторонніх запахів, обов'язково прозора і осад у ній відсутній, можна сміливо заявити, що така вода не нашкодить організму людини, її можна не очищати.
Однак, якщо у воді присутній запах хлорки чи сірководню, а, може бути, і хімії, замість прозорої ― рудувата або зелена, а смак її солонуватий або гірчить, або при заварюванні чаю та кави зверху з'являються незрозумілі плями ― вода не безпечна! Вам слід задуматися про те, що така вода може сильно нашкодити Вашій родині, при тривалому вживанні.
Другий спосіб не складніший, ніж перший. Потрібно просто налити воду в яку-небудь прозору ємність, та хоч і в трилітрову банку! Але краще щось побільше, наприклад акваріум. Після того як посудина буде заповнена водою, дайте їй відстоятися день-два.
Якщо після закінчення декількох днів на стінках ємності з'явиться наліт, вода змінить колір або в ній з'явиться осад, можна зробити висновок, що вона сумнівної якості.
Чиста вода за два дні не змінить свій колір і якість, в ній не з'явиться осад і наліт на стінках.
Але цими методами Ви, на жаль, не зможете виявити наявність у воді різних, розчинних домішків, важких металів і солей. Тому, якщо якість Вашої води залишається під сумнівом, навіть після проведених процедур, Ви можете провести, її хімічних аналіз в спеціальній лабораторії.
Але кращим варіантом буде замовити хорошу питну воду. Наприклад, питна вода «Оазис» ― це чиста артезіанська вода, яка проходить спеціальне очищення, тому є водою вищої якості. Ми радимо щодня вживати воду «Оазис » Вам і Вашій родині.
Пийте воду і будьте здорові!