Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Чому так важливо вживати достатню кількість води.

Чому так важливо вживати достатню кількість води.

ВодаУсіх вчили у школі, що людський організм на 80% складається з рідини. Але лише небагато хто знає, що наш загальний стан здоров'я залежить від якості цієї самої рідини. Адже чим більше якісної води ми вживаємо, тим вище наш тонус і настрій, а з ними і працездатність.


Так чому ж корисна вода? Почнемо з загальних понять.


Оксид водню – ось що являє собою речовина хімічного складу з назвою вода. Навіть за відсутності в ній вітамінів і мінералів (крім мінеральних вод) вона дуже корисна! У чому ж секрет? Секрету тут немає, все просто. Справа в тому, що вода є основа всього живого і неживого. Поверхня нашої планети на 70% вкрита водою, вона також є важливою складовою частиною всіх живих клітин, а при її відсутності виникає дисбаланс, що призводить до їх руйнування.


Якщо людський організм буде відчувати дефіцит води, то це призведе до зневоднення. У разі чого нервова система постраждає першою, а з нею і мозок, 85 % складу якого і є вода. Найчастіше це супроводжується несподіваним головним болем. Щоб такий біль не турбував Вас, досить випити декілька склянок прохолодної чистої води, а не бігти в аптеку за черговою пачкою таблеток.


Наступним від нестачі води страждає травний тракт. Шлунок погано перетравлює їжу, що призводить до різних захворювань. Список органів, які постраждають від зневоднення, можна розвивати дуже довгий, висновок такий – вода необхідна для існування кожної клітини в живому організмі.


Вживаючи кілька склянок чистої води в день, людина отримує гарний окрас шкіри обличчя, відмінну фігуру і чудову працездатність мозку. Вчені рекомендують випивати один стакан води за півгодини до їжі і ще один через годину після.

 

Вода очищає організм людини від різних шлаків і токсинів, які вона виводить з організму разом з потом. Вона регулює свою кількість в організмі, при високій температурі підвищує потовиділення, а при низькій виходить паром з рота.


Не слід допускати відсутності навіть малої кількості води у вашому організмі, адже це викликає перебої в його роботі. Йому постійно доводиться шукати джерела води. Не варто доводити свій організм до таких стресових ситуацій, це загрожує ослабленням імунітету і його захисних функцій. Таким чином, він перестає повноцінно боротися з такими захворюваннями як інфаркт, інсульт, рак, цукровий діабет.


Пийте воду ТМ «Оазис» і дотримуйтесь правильного питного режиму, і ваш організм буде працювати як годинник.