Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Вода і кімнатні рослини

Вода і кімнатні рослини

Вода і рослиниТе, як будуть себе почувати Ваші кімнатні рослини, багато в чому залежить від води, від того як вона сильно впливає на квітку. Існує безліч книг з садівництва та догляду за кімнатними рослинами, і в кожній написано багато інформації про те, яким повинен бути грунт, місце розташування квітки на вікні, температура повітря в приміщенні, і, звичайно ж, про те, яка повинна бути вода для поливу Ваших квітів. Але багато хто просто не читає цих книг, тому що їх домашні рослини і так нормально ростуть. Земля має властивість накопичувати шкідливі речовини в собі, і термін життя рослини в такому горщику очевидний.

Тому мова піде про воду і про те, чому вода з крану погано впливає на наші кімнатні рослини.

 

Хлорована вода

Всі чули цю назву з малих літ, так як воду хлорують вже більше ста років! Майже у всіх сучасних містах з кранів тече вода, в якій міститься як вільний розчинений хлор, так і з'єднання на його основі. Але мало хто пам'ятає, що хлор ― отруйний газ і найсильніший окислювач. Хлорована вода ― це не тільки поганий смак. Адже коли хлор з'єднується з чим-небудь або, відбувається процес горіння, таким чином, під час поливу рослин його коріння і листя отримують опік! Тому багато хто відстоює воду, щоб хлор частково випарувався. Земля в горщику теж служить певним фільтром, але через деякий час вона стає отруйною для рослини і просто втрачає всі корисні елементи, тому потрібно періодично пересаджувати Ваші квіти.

Як можна захистити кімнатні рослини від хлорованої води?

• Пересаджуйте Вашу квітку;

• Можна кип'ятити воду, але разом з хлором пропаде і кисень;

• Відстоюйте воду, це частково допоможе;

• Найкращий спосіб ― очищати воду, поливати кімнатні рослини питною водою. Використовувати для цього можна пуріфайери або купувати воду ТМ «Оазис»

 

Жорстка вода

Чому вона жорстка? Та тому що до її складу входять солі кальцію і магнію. Якщо хлоровану воду роблять штучно, то жорстку творить сама природа. Грунтові води вимивають солі і метали із земних порід, і при заборі води вона стає жорсткою.

Наприклад, артезіанська вода набагато жорсткіша, ніж водопровідна. Тому її зазвичай очищають спеціальними фільтрами.

Потрапляючи на листя рослин, жорстка вода залишає наліт на їх поверхні. А коренева система забивається солями і осадом, що при рясному поливанні загрожує гниттям.

Як можна захистити кімнатні рослини від жорсткої води?

• Щовесни влаштовувати пересадку вашого квітки;

• Кип'ятите воду, частина солей випаде в осад;

• Додавайте лимонну або щавлеву кислоту;

• Відстоюйте воду;

• Як і в попередньому випадку, кращим виходом буде фільтрація води або купівля води ТМ «Оазис»

На нашому сайті представлені відмінні проточні кулери. Заходьте в розділ «Обладнання» і Ви зможете підібрати кращий пурифайер для себе. А також замовляйте воду з доставкою додому.