Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Хлорована вода

Хлорована вода

Хлорована водаВсі знають, що багато різних пестицидів і хімікатів використовують для того, щоб новий врожай того чи іншого овочу був ще кращим за попередній, і всілякі шкідники не дісталися до нього. Але дощі і сніг щорічно змивають у річки та озера більшу частину хімічних добрив, в яких і без цього багато перероблених продуктів життєдіяльності мешканців цих водойм. Тому вже більше ста років люди постійно хлорують воду, щоб виключити різні захворювання та епідемії. Але вчені довели, що хлорування води приносить більше шкоди ніж користі. Адже хлор взаємодіє з різноманітними хімічними елементами, утворюючи нові сполуки, ще більш небезпечні. Існує більше 50 видів таких сполук.

Наприклад, Хлороформ ― потужний розчинник білка і жиру, також легко розчиняє оргскло. Уявіть тільки, як він впливає на організм людини, потрапляючи в наш шлунок. Якщо Ви, всупереч попередженням, все ж вживаєте хлоровану воду самі і готуєте їжу на ній, результат спрогнозувати дуже просто. Якщо навіть крапля хлороформу потрапить всередину Ваших органів травлення або безпосередньо в шлунок, це може привести до небажаних наслідків. Всі органи людини складаються з клітин, і кожна з них має свою функцію. Клітини шлунка, наприклад, виробляють шлунковий сік, але коли хлороформ роз’їсть їх мембрану, у клітин різко змінюються функції. Замість вироблення шлункового соку вони почнуть розмножуватися, поки частина мембрани ще ціла. В результаті, на місці нормальної клітини виникає перероджена клітина, єдина функція якої ― розмноження в ім'я збереження! Приблизно так і виглядає один з процесів виникнення злоякісної пухлини.

На щастя, нам це не загрожує, тому що велика частина нашого народу перейшла на бутильовану воду, адже її ніхто не хлорує!

Якщо вірити статистиці, то в день людина споживає приблизно 150 літрів води і тільки 4 літри йдуть на приготування їжі і різних напоїв. Тому попит на бутильовану воду збільшився серед людей, які турбуються про своє здоров'я та здоров'я своєї родини.

Купуйте воду ТМ «Оазис» і Ви забудете про хлор і про все, що з ним пов'язано!