Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Чистота воды

Чистота воды

ывВсі основні внутрішні процеси, що відбуваються в організмі людини, не обходяться без води. Вона знаходиться в кожній клітині нашого тіла і впливає на самопочуття людини, її здоров'я і енергію. Адже організм людини на більш ніж 70% складається з води, і для кращого самопочуття ця вода повинна бути чистою. Природна чистота води - це щось з ряду фантастики, адже будь-яка вода на землі стикається з різними верствами земного грунту, де також присутні гази. Така вода часто розчиняє в собі безліч солей, елементів і газів , що , в свою чергу, не робить її чистою. Тому що добра питна вода не може мати ніяких шкідливих добавок і запаху, а колір її повинен бути прозорим.
Якісна питна вода не повинна містити солі амонію, нітрати і нітрити - речовини, які є ключовими у складі фізіологічних відходів людей і тварин. Але трапляється так, що ці речовини потрапляють в артезіанську воду, а це свідчить про забруднення такої води. Тому перед тим, як пити будь-яку воду, навіть якщо на вигляд вона кристально чиста, потрібно зробити повний її аналіз. На виробництві ТМ «Оазис», ми постійно контролюємо якість нашої води. Адже крім солей амонію і нітритів можуть також бути присутні й інші шкідливі речовини і метали, бактерії і кишкові палички.
Сильний вплив на організм людини роблять і мінеральні речовини. Якщо у воді, яка потрапить на наш стіл, буде завищений вміст мінеральних речовин, це може привести до розладу травлення, зниження апетиту і навіть до загострення хронічних захворювань. А про жорстку воду і так всі знають. І розуміють, що саме вона сприяє появі накипу на наших побутових приладах. Жорсткість води залежить від наявності в ній карбонатів, бікарбонатів, хлоридів і сульфатів кальцію і магнію.
Якщо Ви будете пити воду з підвищеним вмістом мікроелементів, то це може привести до різних порушень в організмі. Підвищений або знижений кількість фтору у воді, яку ми п'ємо, може призвести до проблем із зубами і деформації кісток. Тому будьте вкрай уважні до того, що п'єте.
ТМ «Оазис» рекомендує свою воду як таку, яка не має різних смакових домішок, не шкідлива і має вищий знак якості. Пийте воду нашої торгової марки і будьте здорові!