Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Яку воду слід вживати вагітним?

Яку воду слід вживати вагітним?

Вода для вагітних

Жінка, яка чекає на малюка повинна пити тільки якісну воду, так як з неї на 90% складається організм плоду, і поки він знаходиться у мами в животику природне середовище для нього - це навколоплідні води.
Дослідження показали: чим більше якісної води вживає жінка, плануючи вагітність і будучи при надії, тим здоровішим буде малюк. Західноєвропейські жінки починають турбуватись про чистоту вживаної води не менш, ніж за 3 місяці до планування вагітності. За статистикою середньостатистична австрійка і француженка під час вагітності випиває близько 60 л, німкеня - 70 л, італійка - 90 л мінеральної води. На жаль, в нашій країні жінки, готуючись стати мамами вживають в 50 разів менше чистої води, замінюючи її на проточну з-під крану.
За словами медиків, здоров'я діток безпосередньо пов'язано з якістю води, яку їхні мами вживали будучи вагітними та при годуванні груддю.
Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина менше хворіла, вживайте воду, яку добувають з артезіанських джерел і додатково очищують у спеціальних умовах, вона подбає про Ваше здоров'я і здоров'я малюка, тому що в ній відсутні шкідливі речовини: солі, хлор, важкі метали та інше. Для пиття і приготування їжі використовуйте слабомінералізовану столову воду.