Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Притча про чарівну воду

Притча про чарівну воду

Притча про чарівну воду

Жив колись в одному царстві злий чарівник. Якось раз приготував він зілля і отруїв ним джерело, з якого черпало воду все населення цього царства. Варто було зробити хоч один ковток, і людина відразу ставала божевільною.
Зранку все населення було отруєно. Король і його сім'я набирали воду з іншого джерела, яке ретельно охоронялось, і тому не було отруєно, і королівська родина залишалася в здоровому глузді.
Коли король побачив, що з людьми відбувається щось лихе, він захотів відновити порядок і видав низку наказів, але королівські слуги, почувши їх, вирішили, що він божевільний і тому віддає такі дурні накази. Люди почали бунтувати, вимагати у короля зняти корону.
Король зрозумів, що не може нічого зробити і вирішив зректися престолу, але королева знайшла вирішення проблеми, запропонувавши випити води з того ж джерела, щоб теж збожеволіти. Так вони і вчинили і відразу ж збожеволіли, а населення, схваливши мудрість короля, дозволило правити йому і далі. У королівстві відновився спокій, але люди поводилися абсолютно не так як в сусідніх країнах. Через кілька років злий чарівник приготував божевільне зілля, яким отруїв всю планету. Світ божевільний, але ніхто не підозрює цього. Час від часу на світ з'являються люди, дія зілля на яких не поширюється, вони народжуються і ростуть абсолютно нормальними, і навіть намагаються розповісти іншим, що вчинки людей божевільні, але найчастіше інші думають, що вони зійшли з розуму.