Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Користь води з іонами срібла для вагітних

Користь води з іонами срібла для вагітних

Користь води з іонами срібла для вагітних

А тепер трохи поговоримо про користь срібної води, а також принципи впливу її на організм вагітної жінки. Якщо в організмі достатня кількість срібла, кров починає швидше оновлюватися, кількість лімфоцитів збільшується, піднімається рівень гемоглобіну, а інфекційні захворювання проходять стороною, що дуже добре для вагітних жінок. Дитина знаходиться у водній стихії, а тому їй також «сподобається», що мама п'є саме іонізовану воду.
Срібна вода прекрасний помічник при запальних процесах організму і гнійних утвореннях. Враховуючи, що вагітній жінці не можна приймати багато ліків, то дуже важливо підвищити її імунітет, за допомогою споживання смачної цілющої рідини. Але найголовніша функція іонізованої води - це бактерицидна. Дуже швидко і ефективно вона справляється саме з цими ворогами нашого здоров'я. Срібло прискорює процеси окислення. Крім того, як показує багаторічна практика, срібна вода сприяє загоєнню зовнішніх виразок і ран. Пов'язки, змочені таким розчином, допомагають швидше вилікувати опіки. Так що вагітна жінка сміливо може приймати ванну або робити обливання срібною водою.
Вагітним жінкам лікарі рекомендують вживати іонізовану воду невеликими курсами з маленькими перервами. Це потрібно для того, щоб не порушити норму вмісту іонів срібла в організмі. Застосовувати її можна разом з іншими біологічними активними водами. Наприклад, можна розбавляти талою або простою водою.