Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Умови користування

Умови користування

Дорогий клієнт!


Даний розділ описує умови користування сайтом інтернет-магазину "Оазис".
 
Будь ласка, уважно прочитайте ці умови перед тим, як користуватися сайтом. Якщо ви не згодні з одним або декількома пунктами даних умов, не використовуйте цей веб-сайт.
Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни та доповнення в дані умови без спеціального повідомлення користувачів.
 

Інформація


Вся інформація на даному сайті є власністю інтернет-магазину "Оазис".
Збір інформації, її перегляд, копіювання, публікація та використання дозволяється виключно для особистого некомерційного користування за умови обов'язкового розміщення активного гіперпосилання на сайт http://oasiswater.com.ua
 
Авторські та майнові права на логотип "Оазис", сайт, графічні зображення, тексти належать інтернет-магазину "Оазис".
Зображення товару також є справжніми, в рідкісному випадку використовуються фотографії надані постачальником для кращої реклами і продажу товарів. Нічиї права при цьому не порушуються. Всі зображення мають вотермарк з логотипом інтернет-магазину.
 
Незважаючи на те, що ми використовуємо всі можливі сили для розміщення вірної і актуальної інформації, не можемо повністю гарантувати достовірність і точність матеріалів і даних, розміщених на сайті. Матеріали і дані на веб-сайті, включаючи будь-яку інформацію, можуть мати неточності і помилки.
 
Інтернет-магазин залишає за собою право редагувати і оновлювати матеріали та інформацію, розміщені на сайті, без попереднього повідомлення.
Також наша команда робить все можливе, щоб цей веб-сайт був доступний 24 години на добу, але не несе відповідальності за будь-які причини, з яких доступ до сайту може бути обмежений.
 

Особиста інформація


Реєструючись на сайті, оформляючи замовлення через форму замовлення на сайті або оформляючи замовлення по телефону, а також надаючи інтернет-магазину "Оазис" будь-яку іншу особисту інформацію будь-яким способом, ви підтверджуєте право магазином на її використання.
Використання особистої інформації здійснюється виключно для поліпшення якості наших послуг та інформування клієнтів.
Інтернет-магазин "Оазис" ні за яких обставин не передає і не продає вашу особисту інформацію третім особам.
 

Користувачеві


Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти будь-які коментарі, повідомлення та особисті дані без попереднього попередження. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію (відгуки), розміщену користувачами сайту.
Звертаючись до нас, залишаючи повідомлення, завантажуючи будь-яку інформацію або дані, ви несете відповідальність, що повідомлення, інформація або дані не є незаконними, шкідливими, а також ніяким іншим чином не порушують законодавство України.
 
Забороняється розміщувати на цьому сайт будь-які матеріали, які можуть завдати шкоди, мати порнографічний або вульгарний характер, порушувати конфіденційність. Розміщувати комп'ютерні віруси, троянські віруси, небезпечні компоненти, заражені програми або інші підозрілі посилання.
 

Дякуємо вам за розуміння!