Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Вода та вагітність

Вода та вагітність

Вагітна повинна пити тільки якісну воду: з неї на 90% складається тільце крихти, та й сам він зараз росте і розвивається в навколоплідних водах.


В організмі вагітної і зростаючого у неї в животику малюка активно йдуть обмінні процеси. Вони ніколи не могли б здійснитися без води. Щоб підтримувати обмін речовин на належному рівні і своєчасно виводити кінцеві продукти обміну (шлаки) через нирки і кишечник, наше тіло потребує в безперебійному водопостачанні.


Норма - 2 літри рідини невеликими порціями протягом дня, а в спеку, при токсикозі в перші місяці вагітності, підвищеній температурі або розладі шлунка потреба в цілющій волозі зростає. Винятки - пізній токсикоз, набряки і патологія нирок, яка вимагає особливого питного режиму (його визначить лікар).


Обмежують себе в питті також останні місяці перед пологами. Правило: виділяти стільки ж рідини, скільки отримуєте з напоями та їжею. Допустима різниця - 200-300 мл, не більше!
Багато вчених стверджують: від 7,7 до 41% хвороб дітей раннього віку так чи інакше пов'язані з неякісною водою, яку їх мами пили під час вагітності та годування груддю. Проблема оздоровлення нації була б вирішена в найближчі 2-3 роки, якби всі ми перейшли на екологічно чисту воду.


Висновок: Щоб народити на світ здорового малюка, як мінімум за півроку до зачаття переходьте на воду, отриману з артезіанських свердловин і додатково очищену промисловим шляхом. Втім, якщо раніше не здогадалися, зробити це не пізно і зараз.