Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Виробництво

Виробництво

 

Вода «Оазис» — чиста артезіанська питна вода, видобута зі свердловин завглибшки 160 м і 180 м Юрського геологічного періоду.

Доочистку та розлив питної води "Оазис" проводять на виробництві на місці видобутку води — с. Княжичі та м. Українка, що в Київській області.

Система доочистки нашого заводу оснащена найсучаснішим обладнанням.

На вробництві встановлено 8 рівнів доочистки води, це – максимально сучасна доочистка води, що існує на сьогоднішній день. Усе обладнання представлене відомими світовими виробниками в області фільтрації і очищення води, серед яких FLOWMATIC SYSTEM Inc., Danfoss, Nimbus Water Systems, OZOTECH Inc.

Розлив води «Оазис» здійснюється за допомогою сучасної автоматизованої лінії. Вода розливається в полікарбонатні бутлі. Спочатку бутлі омиваються спеціальним розчином, потім вони миються автоматизованою системою миття, ополіскуються і дезінфікуються. Далі бутлі поступають на лінію розливу. Відразу після розливу бутель автоматично закупорюється пробкою, наноситься дата розливу, після чого на горловину надівається термоковпачок для захисту від підробки.

Обладнання повністю сертифіковане в Україні і гарантує 100% бактеріологічну безпеку  і найвищу  якість  води «Оазис». 


Детальніше про етапи  доочистки води «ОАЗИС»:


• Механічні фільтри тонкого очищення 5мкм і 1мкм затримують великі механічні домішки (глина, пісок, іржа та ін.), щоб дозволити системі очищення працювати без збоїв і неполадок.

• Мультимедійний фільтр – це фільтр, заповнений різними шарами піщаного матеріалу, що фільтрує (нижній підтримуючий шар – гравій, середній - суміш кварцевого піску різних фракцій, верхній шар – гідроантрацит). Застосовується для зниження мутності і видалення залишкового окисленого заліза з води.

Пом'якшення води етап зниження жорсткості води. Забезпечує відсутність накипу в чайнику, нальоту на стінках труб, довготривалу роботу водонагрівального і побутового обладнання. Надлишок солі в організмі приводить до сечокам`яної хвороби. Очищення води здійснюється по комбінованому іонообмінному - сорбційному механізму. При регенерації використовується розчин звичайної кухонної солі, який система готує сама. Єдиний широко використовуваний метод очищення води від солей жорсткості.

• Фільтр активованого вугілля видалення з артезіанської води хлоровмісних  і органічних сполук, а також зниження колірності, поліпшення смаку і запаху води.

• Ультрафіолетова лампа   знищує бактерії і віруси, не змінюючи при цьому фізико-хімічний склад води, а отже, і смаку води.

Структуризація води охолоджування води до +4°С.

. Структурована (тала) вода застосовується в народній медицині, де вона використовується як універсальний засіб при лікуванні багатьох захворювань.

• Система зворотнього осмосу* це  продавлювання води під високим тиском (до 20 атм.) через напівпроникну мембрану (діаметр отворів мембрани дорівнює діаметру молекули води, а саме 0,0002 мкм) з метою видалити з води розчинені речовини, органіку, колоїдні частки і бактерії. Зворотній осмос здатний видалити 95 % загальної кількості розчинених речовин і 99% всіх бактерій і вірусів. Таким чином, забезпечується максимальна безпека і чистота води.

Озонування води** —  дозволяє наситити воду киснем  і дезінфікувати воду. Озон знищує всі відомі мікроорганізми: віруси, бактерії, грибки, водорості, їх спори і так далі . Озонування не змінює кислотність води і не видаляє з неї необхідні людині речовини. Озон додатково стерилізує бутиль і пробку для закупорювання зсередини, потім озон швидко розкладається (залишковий озон у воді, закритій в герметичній полікарбонатной тарі, продовжує "жити" протягом 30 хвилин), насичуючи воду киснем, що надає їй джерельного смаку.

 


Короткий відступ:

 * — Осмос: матеріали, що пропускають воду, але не пропускають частки, що містяться у воді, називаються напівпроникними мембранами. Процес, при якому вода проникає через такі мембрани, називається осмосом. З подібних мембран складаються стінки кліток живих організмів. Завдяки осмосу, з кліток живих організмів виводяться відходи їх життєдіяльності. Осмос — основа обміну речовин у всіх живих істот.

** — Озон: визнаний як найбезпечніший, потужний, ефективний дезінфектант і оксидант для обробки води. Окислювальні реакції з озоном протікають в тисячі разів швидше, ніж такі ж реакції з хлором і знищують органічні і неорганічні забрудники. Крім того, на відміну від хлору, озон не залишає у воді шкідливих побічних продуктів, а невикористаний озон швидко перетворюється на кисень. Озон створюється електричним розрядом, який ми спостерігаємо під час активних гроз, у вигляді блискавок. Це електричний розряд створює той приємний свіжий запах, який всі ми знаємо як свіже повітря.