Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Правда про страшні і міфічні терміни, пов'язані з водою

Правда про страшні і міфічні терміни, пов'язані з водою

Дорогі клієнти та просто споживачі питної води!

 

До Вашого відома: всі ми хочемо пити смачну і корисну воду! А ще нам дуже подобаються слова: жива, структурована, артезіанська, цілюща, гірська вода! І ні в якому разі не мертва, дистильована, погана і т.д.

На жаль, на рівні країни давно відбувається маніпуляція свідомістю і термінами - адже не для кого не секрет, що ринок мінеральної води України оцінюється в 5 млрд доларів на рік. Звичайно, нам завжди буде здаватися, що відомі бренди набагато смачніші і корисніше.

Однак, хочемо просто навести декілька цікавих фактів про мінералізацію води, навколо якої так багато шуму. Вода Малятко - всіма улюблена дитяча вода, має мінералізацію 55-60 мг/л - чи означає це, що вона не корисна? Моршинська без газу - 85-90 мг/л - теж, виходить, не корисна? Ті, хто хоче отримувати повноцінну кількість мінералів і солей з водою - для них потрібно випивати "повноцінної" води з мінералізацією 200 мг/л порядку 20 л на день - підозрюємо, що це не під силу нікому.

  Якщо Ви не дотримуєтеся голодування, а більшість з нас не голодує - тоді Ви напевно приймаєте їжу, яка містить абсолютно той же набір мікроелементів та солей, що й вода, тільки у набагато більшій кількості. Наприклад, 10 г м'яса курки містять стільки ж корисних мікроелементів, скільки і 10 л води. З'ївши 50 грам сиру, ми отримаємо дозу кальцію, як з 15 л води. Знову таки, для тих, хто дуже хоче отримувати мінерали і солі з водою - пийте один раз в декілька днів пляшечку 0,5 л Поляни купель або Сваляви - де рівень мінералізації 5-7 г/л (це рівносильно тому, що Ви вип'єте 30 л столової води). Таких прикладів море.

Тільки чому ж про воду з низькою мінералізацією так багато суперечок? Відповідь виявляється дуже банальною і простою - це вартість системи зворотного осмосу. Для економії коштів багато виробників просто не хочуть її використовувати - оскільки її вартість величезна, і вимагає постійного обслуговування. Пам'ятайте, що зворотний осмос - це процес, який взятий з нашого організму - і дослівно він означає позбавлення від надлишкових солей. Наші клітини це роблять щодня, щохвилини, щосекунди. Найбільш наочний приклад - це потовиділення (завжди з солоним присмаком - за рахунок згадуваних солей).

Питна вода є ідеальним розчинником в організмі, і вона покликана допомогти позбавитися від зайвих солей і домішок, шлаків і т.д., які потрапляють з організм разом з їжею. Питна вода з низькою мінералізацією жодним чином не може вимивати з організму солі і мінерали самі по собі - це просто міф. Хоча б тому, що всіма відомий факт під назвою тала вода - є еталоном чистої та корисної води! А, до Вашого відома, рівень мінералізації талої води дорівнює 30-50 мг/л. І точно така ж тала вода знаходиться і у нас в клітинах - причому з таким же рівнем мінералізації. При замерзанні вода відторгає все зайве, це ж і намагається зробити наш організм.

  
Вода ТМ «Оазис» видобувається з артезіанської свердловини 160 метрів, і ми, як ніхто інший могли б не використати зворотний осмос в своїй системі, однак піклуючись про стабільну якість питної води та безпеки в першу чергу, ми використовуємо дану систему і абсолютно впевнені (без удаваної скромності) у тому, що наша вода Оазис є однією з найкращих вод, існуючих на ринку з доставки води.

Недоброзичливість конкурентів в даному випадку є тим чинником, який штовхає писати і говорити всякі жахи, при цьому абсолютно не розуміючи сенс слів, які ховаються за ними.

Наша порада проста: якщо хочете бути фахівцем у даній галузі - пошукайте інформацію в інтернеті, зробіть критичний аналіз прочитаного, і Ви вирішите для себе, що є корисним і придатним для Вас.

Будьте здорові!

 

Служба сервісу і підтримки води Оазис