Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Дещо про мінеральну воду

Дещо про мінеральну воду

«Вода, в тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя: ти - саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не пояснити нашими почуттями.».
Сент-Екзюпері А.

 

Вода в пляшках, в тому числі мінеральна, набула велику популярність останнім часом. Вода з-під крана не завжди задовольняє потреби людини, а солодкими газованими водами не завжди вгамуєш спрагу. Кожна мінеральна вода різна за смаком, а деякі з них мають не настільки приємний смак, як інші. Існують більш ніж 3300 брендів мінеральної води з більш ніж 130 країн світу.

• Переваги

Всесвітня Організація Охорони здоров'я, організації з захисту споживачів в Європі та інших країнах знають, що природна мінеральна вода має лікувальні властивості. Ці води містять високий вміст мінеральних речовин.

• Зміст

Мінеральні води містять різні корисні копалини, а також інші елементи. Вони можуть включати алюміній, бром, кальцій, кобальт, хлор, хром, мідь, фтор, германій, сірководень, залізо, йод, літій, марганець, магній, нітрат, калій, рубідій, натрій, кремній, стронцій, сульфат і цинк. Рівні цих мінералів та елементів трохи змінилися з плином часу. 

• Безпека

Є певний ризик для здоров'я людини через забруднення хімічними речовинами і мікробами звичайної питної води, а також скляними або металевими частинками. За даними ВООЗ, були виявлені випадки підробки мінеральної води. Потрібно бути обережним при виборі мінеральної води, перевіряйте, чи сертифікований товар. Ви можете визначити оригінал за смаком, оскільки мінеральні води мають яскраво виражений смак.

Стандарти

ВООЗ встановила керівні принципи за якістю питної води, пов'язані з безпекою споживача. Кожна країна має свої стандарти якості для питної води. Наприклад, мінеральна вода в Канаді повинна містити 2000 частин на мільйон мінеральних солей.

• Різне

Мінеральна вода видобувається природним шляхом або штучним методом додавання мінералів. Багато видів мінеральної води газовані. Газування мінеральної води може бути результатом природних процесів. Велика частина води повинна бути оброблена, щоб зменшити вміст мінеральних речовин і небажаних бактерій або хімікатів.

Мінеральна вода зазвичай видобувається з джерел багатих на деякі види мінеральних солей і вважається корисною для здоров'я. Різні мінеральні компоненти відрізняються один від одного, але можуть включати в себе залізо, магній, кальцій, цинк, дуже короткий перелік різних хімічних сполук.

Мінеральна вода часто застосовується для оздоровчого купання, а також для пиття. Абано Терме поблизу Венеції є природним гарячим джерелом, який використовувався стародавніми римлянами, і до цих пір дуже популярний. Мінеральна вода в цих гарячих джерелах включає в себе різні сполуки натрію. Вельми сумнівно, що насправді римляни купалися прямо в джерелах, температура яких в середньому 188,6 °F. (87 °С). В Україні такі джерела зустрічаються на Закарпатті.

Існують природні області мінеральної води на всіх континентах, однак не всі вони однаково корисні. Деякі мінерали не вважаються корисними, навіть у малих кількостях. Тим не менш, практика прийняття термічних ванн і пиття мінеральної води як і раніше залишається вельми популярним, хоча в деяких країнах, наприклад, США заборонена реклама мінеральної води, як води, корисної для здоров'я.