Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Кулер для води

Кулер для води

«Кулер для води - це інструмент для боротьби за здоров'я людини із забрудненням природи, в даному випадку - води».

Винахідник кулера для води -
Халсі Тейлор.

 

Історія винаходу.

Кулер для води - не що інше, як прототип на «питний фонтан», який був винайдений в США Халсі Тейлором після смерті від тифу його батька. Летальний випадок виник внаслідок випитої їм забрудненої води. Серійне виробництво фонтанів для пиття почалося в 1909 р. З 1950 року до пристроїв для питної води був доданий охолоджувач, після чого водні диспенсери почали називати кулерами.

Типи кольорів: підлогові і настільні.

У більшості випадків кулери для води роблять з пластмаси та металу. Також можуть бути виготовлені з кераміки. Колір кулерів для води може бути практично будь-яким: від стандартних білих або сірих до кольорових або з варіаціями кольорових вставок.

Підлоговий кулер.

Стандартний варіант охолоджувача води. Найчастіше моделі цього кулера мають автоматичний режим роботи. Індикатор на передній панелі кулера інформує про стан його роботи. Існує функція відключення нагріву або охолодження води. Моделі, як правило, оснащені вбудованими камерами для дезінфекції посуду або морозильними камерами. Як правило, вартість підлогових моделей кулерів вище, ніж настільних.

Настільний кулер.

Настільний кулер має компактні розміри, але в той же час володіє тими ж якісними характеристиками по нагріванню і охолодженню води, що і підлогові кулери. Встановлюватися настільний кулер може на столі або іншій подібній поверхні.

Підходить для дому та невеликих приміщень.

Очищення води.

Вода проходить кілька рівнів фільтрації перед входом в резервуари кулерів (проводиться механічне очищення, очищення від домішок і т.д.). Змінні фільтри знаходяться всередині кулера.

Охолодження.

Використовується компресорний або електронний тип охолодження.

Вода в кулерах проходить процес охолодження і утримується в певному діапазоні (від 5,0 до 13,0 ° С). У деяких моделях кулер забезпечує контроль температури охолоджуючої води.

Нагрівання.

Процес нагрівання води проводиться трубчастим електронагрівачем, далі підтримує цю температуру в певному діапазоні температур (від 86,0 до 96,0 °С). Зауважте: вода в кулері не доводиться до температури кипіння, що дає можливість зберегти безліч позитивних властивостей води.

Додаткове обладнання для кулера.

Тримач для пластикових стаканчиків, шафа або холодильник (вмонтовані) і т.д.

Поширені конфігурації.

Вода кімнатної температури + гаряча вода.

Гаряча + холодна вода.

Охолоджена вода + гаряча вода + газована вода.