Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Природна вода: наскільки вона безпечна?

Природна вода: наскільки вона безпечна?

Використання природної води без попереднього очищення зараз є небезпечним, і ось чому:

 

Дощова вода містить мінімум шкідливих домішок і добре засвоюється організмом людини. Така вода сприятливо впливає на стан шкіри і сприяє природному травленню. Але всі ці позитивні якості не мають ніякого відношення до кислотних дощів в густонаселених селищах та містах. І таку воду не можна не тільки пити, а й вживати у побуті.

 

Стояча вода (ставки, озера) містять безліч мікроорганізмів, тому користуватися нею небажано. Вживання стоячої води може викликати виразку кишечника, шкірні захворювання, і навіть пухлини.

 

Жорстка вода не рекомендована як для пиття, так і для зовнішнього застосування. Солі, що містяться в ній, відкладаються в кістках, органах, суглобах і судинах людини, а також жорстка вода погано засвоюється організмом.

 

М'яка вода найкраще підходить для водних процедур. Але вживати її внутрішньо не рекомендується через малу кількість мінеральних речовин, що згодом призводить до крихкості кісток, зниження імунітету і загального тонусу організму.

 

Джерельна вода є оптимальним варіантом. На сьогоднішній день все більше людей розуміють, що натуральна вода з джерел значно краща і корисніша взятої з-під крана і прокип'яченої води. Для жителів міст рекомендується споживати саме джерельну воду, так як вона має природне походження і зберігає свої природні властивості, які так важливі в умовах міського життя.

 

Доставка бутильованої питної води, з природним складом мінералів і мікроелементів - оптимальний варіант для сучасної людини.