Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Доставка води додому та в офіс

Доставка води додому та в офіс

Ні для кого вже давно не є секретом, що організм людини на 65-70% складається з води і для нормального стану здоров'я людині рекомендується в день випивати достатню кількість рідини. Вчені давно вже працюють над питанням, яку воду і скільки повинна випивати сучасна людина.

 Ось короткий перелік правил споживання води:

Оскільки сучасна людина перебуває в постійному русі і часто проводить час в кондиціонованих або опалювальних приміщеннях, то це неминуче призводить до втрати рідини (сухе повітря, підвищена температура навколишнього середовища, активні фізичні навантаження). Щоб у нормальній мірі заповнити все втрачене, необхідно випивати щодня не менш 1.5 літра чистої води, (доставка води для пиття може бути здійснена навіть в офіс). При цьому варто враховувати, що такі напої, як кава, чай, алкоголь тільки сприяють виведенню рідини, тобто мова йде саме про споживання чистої води. При цьому варто пам'ятати, що добову норму води необхідно споживати маленькими порціями протягом усього дня, а не всі півтора літра ввечері перед сном. Поступаючи невеликими порціями в організм, рідина прекрасно засвоюється і живить шкіру, волосся, сприяє правильному травленню, знижує апетит і сприяє виведенню шлаків. Тобто питна чиста вода повинна бути в будинку завжди, і цьому сприяє доставка води додому, яку зараз пропонують багато фірм.

 

Лікарі рекомендують пити рідину, що відрізняється за температурою від температури тіла людини, тобто трохи прохолодніше (охолоджена вода) або гарячою (чай, кава). Ще одна сучасна теорія говорить, що біля питної води не можна знаходиться в гніві, так як вода володіє пам'яттю і це може призвести до хвороб. Якщо згадати, то навіть у казках завжди була «жива» вода і «мертва».

 

Багато компаній зараз користуються послугами доставки води в офіси. Ви можете замовити не тільки чисту бутильовану воду, а й супутні товари. Працівники нашої компанії доставлять воду, встановлять і налаштують обладнання швидко і якісно. Також здійснюється обслуговування придбаного обладнання для розливу води - настільних і підлогових кулерів, пурифаєрів, і т.п. У комплекс послуг також входить доставка по всій території Києва та передмість, в зручний для Вас час. Це дозволить Вам заощадити час і подарувати собі та своїй родині можливість пити ідеально чисту воду щодня.

 

Доставка питної води, чистої і збалансованої за складом - оптимальний вихід для сучасної людини.