Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Перший в Україні додаток для замовлення води!

Перший в Україні додаток для замовлення води!

 

Поспішаємо повідомити Вам хорошу новину:

ТМ «Оазис» запустила перший в Україні мобільний додаток для замовлення води!

З мобільного додатку «Оазис» на базі Android Ви можете зробити замовлення в будь-який час в зручному для Вас місці. Програма проста і зручна у використанні і не займає багато місця (розмір додатка становить 2 МБ). І вона абсолютно безкоштовна!

Подивитися скріншоти і завантажити мобільний додаток можна тут.

 

Як користуватися:

1. Обираєте бажану кількість бутлів води в замовленні, натискаєте на малюнок з бутлем, або користуєтеся кнопкамиі , регулюєте кількість повертаної Вами порожньої тари за допомогою стрілок і . За замовчуванням, кількість порожньої тари дорівнює кількості бутлів води в замовленні. Якщо у Вас немає відповідної тари, то Вам потрібно вибрати ту кількість, яка у Вас є. У такому випадку Ви залишаєте заставу 60 грн. за кожен бутель, якого не вистачає для обміну.

Приклад:

Вода – 2 бутлі.

Тара, що повертається – 1 бутиль.

Разом: 116 грн.

Коментар: Вартість 2 бут. води - 56 грн (28 грн. за кожен бутель), оскільки води в замовленні 2 бутлі, а порожньої тари до повернення тільки одна, в такому випадку залишається 60 грн. за бутель, якого не вистачає. Разом: 56 грн. + 60 грн.

 

2. Вказуєте бажаний день доставки та проміжок часу.

 Якщо замовлення здійснюється до 11:00 поточного дня, то за Вашим бажанням доставка може бути здійснена в день замовлення з 13:00 до 18:00 поточного дня, або у вечірній час з 18:00 до 23:00, або вже наступного дня.

Якщо замовлення здійснюється після 11:00 і до 17:00 поточного дня, то доставка може бути здійснена в день замовлення у вечірній час з 18:00 до 23:00, або вже наступного дня.

Якщо замовлення здійснюється після 17:00, то доставка може бути здійснена наступного дня в будь-якому проміжку часу.

 

Служба клієнтської підтримки доставки води працює 24 години на добу.

 

3. Зробити замовлення можна двома способами: за адресою доставки або по персональному номеру клієнта. Якщо ви є новим клієнтом, то здійснити замовлення Ви можете тільки за адресою доставки. У разі, якщо Ви вже робили замовлення в нашій компанії, то замовлення можете зробити як за допомогою адреси доставки, так і за допомогою вікна «Персональний номер клієнта*».

 *Номер клієнта - це номер Вашого договору.

 

4. Натискаєте «Замовити». Все - вода вже в дорозі!

За допомогою мобільного додатку Ви можете зателефонувати оператору. цього потрібно натиснути на трубку телефону або на останній сторінці на кнопку 24/7. Для швидкого переходу на сайт потрібно натиснути на логотип «Оазис» , або на адресу сайту. Також тут ви можете знайти інформацію про одну з багатьох наших акцій, які проводяться в даний момент. Для того, щоб ознайомитися з іншими пропозиціями, перейдіть на сторінку акцій на нашому сайті.

 

Зручних Вам покупок! І не забувайте, що додаток також доступний для iPhone.