Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Доставка води та обладнання ТМ «Оазис»

Доставка води та обладнання ТМ «Оазис»

Дорогі споживачі! Наша компанія подбала про максимальну зручність доставки води та супутніх товарів нашим клієнтам. Який би спосіб оплати і доставки Ви не вибрали, можете бути впевнені в тому, що Ваше замовлення буде доставлено вчасно.                                            

                                     Доставка води

Замовити воду ТМ «Оазис» Вы можете цілодобово, 7 днів на тиждень! Доставка здійснюється по Києву в три зміни:

1. з 8:00 до 13:00

2. з 13:00 до 18:00

3. з 18:00 до 23:00

Також вода доставляється по Київській області в Вишневе, Чайки, Корчувате, Вишгород, Стоянку, Чабани, Новосілки, Княжичі, Феофанію, Гореничі, Зазим'я, Погреби, Петропавлівську Борщагівку, Софіївську Борщагівку. При замовленні води в один з цих населених пунктів, час доставки узгоджується безпосередньо з дилером.

Разом з водою ТМ «Оазис» Ви можете замовити чай, каву, одноразовий посуд, та інші товари з нашого Магазину.

                             Доставка обладнання

Все обладнання, представлене на сайті, доставляється по всій території України будь-яким вантажоперевізником (за Вашим бажанням). Вартість доставки визначається тарифами перевізника. Доставка по м. Києву здійснюється нашими кур'єрами. Вартість такої доставки - 30 грн.

При замовленні обладнання разом з водою ТМ «Оазис», доставка здійснюється бесплатно*! Також при замовленні устаткування на 1000 грн і вище витрати на доставку ТМ «Оазис» бере на себе**.

* тільки по м. Київ

** перевізником Нова Пошта, при частковій або повній передоплаті за товар 

                                         Оплата за товар 

Оплата за товар може бути здійснена такими способами:

Готівковий розрахунок:

Деньги за приобретенный товар передаются непосредственно курьеру. На месте клиент получает все соответствующие документы. Желательно всегда проверять товар на отсутствие внешних признаков повреждения, а также его соответствие с полученными документами.

Безготівковий розрахунок:

Товар оплачується клієнтом по рахунок-фактурі, який надсилається факсом або електронною поштою. Доставка товару проводиться на наступний день після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок.

Накладний платіж:

Замовлений Вами товар оплачується при отриманні його у відділенні транспортної компанії. Ви оплачуєте вартість товару та доставку. При замовленні від 1000 грн вартість доставки оплачує ТМ «Оазис»**.