Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ IX Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE"

IX Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE"

IX Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE-2011" пройшов в Міжнародному виставковому центрі 8-11 листопада 2011 року.

ТМ «Оазис» взяла участь в єдиному міжнародному спеціалізованому заході в Україні для професіоналів водної галузі.

У комплексі з очевидними для всіх кліматичними змінами, стрімке виснаження ресурсів планети, в тому числі загрозливе зменшення запасів прісної води, поставило проблему питної води, поліпшення її якості та обробку стоків серед найбільш пекучих викликів, які потребують невідкладного вирішення сучасним людством, включаючи нашу країну. Для пошуку шляхів вирішення цієї критичної проблеми, яка безпосередньо стосується всіх без винятку жителів нашої країни, під егідою уряду України Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2011» гостинно зібрав під дахом МВЦ кращі розуми водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Водний форум «AQUA UKRAINE» – це схвалений UFI (Міжнародна асоціація виставкової індустрії) щорічний міжнародний професійний захід водної галузі, який проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України.

І в черговий раз всі прийшли до того, що доставка бутильованої води стає все більш актуальною і необхідною, так як, вживаючи якісну воду, в результаті ми маємо здорове життя.