Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ pH-баланс і Ваше здоров'я

pH-баланс і Ваше здоров'я

Організм людини на три чверті складається з води, тому вона є найважливішою складовою. Мало хто собі уявляє, яка насправді велика кількість хвороб може виникати через, здавалося б, просту річ, як рівень pH. Давайте розберемося, що ж таке pH, і який вплив має цей параметр.

 

Простіше кажучи, pH (potentia hydrogeni - сила водню) - це показник, який характеризує співвідношення кислоти і лугу в будь-якому розчині. Кислотне середовище має низький рівень pH (від 0 до 6.9), лужне - високий (від 7.1 до 14). Відповідно, нейтральне середовище має pH = 7.0. Організм людини також має свій рівень pH, і важливою задачею є підтримання співвідношення в межах норми - збалансоване середовище забезпечує нормальне протікання метаболічних процесів, перешкоджаючи розвитку різних захворювань. Не нехтуйте перевіркою рівня pH свого організму, щоб уникнути негативних наслідків!

Якщо підвищена кислотність

Велика частина людей має схильність до підвищеної кислотності середовища організму. Цьому стану відповідає медичний термін ацидоз. Люди, схильні до такої дисфункції, мають безліч проблем з засвоюванням їжі і макро-і мікроелементів, що в ній містяться. Їх нестача може спричинити багато проблем внутрішніх органів, центральної нервової системи, м'язів і кісток.

Якщо підвищений вміст лугу

Підвищена лужність зустрічається значно рідше, ніж ацидоз. Цей стан називається алактозом. Прояви дуже схожі з тими, що проявляються при підвищеній кислотності: шлунково-кишковий тракт не може в нормальному темпі перетравлювати їжу, в кров можуть потрапляти токсини.

РН для міцного здоров'я

Пам'ятайте, що потрібно завжди відповідально ставитися до стану свого здоров'я. Тільки в тому випадку, коли в організмі дотримується збалансований рівень pH, така важлива функція як засвоєння макро-і мікроелементів працює справно і ви відчуваєте себе здоровою і бадьорою людиною. Ні для кого не секрет, що вода відіграє важливу роль у багатьох функціях організму, в тому числі і при травленні. Оптимальним показником pH для питної води вважають від 7,0 до 8,0. Питна артезіанська бутильована вода «Оазис», згідно з результатами санітарно-епідеміологічної експертизи, має pH 7.15, що відповідає «Медико-біологічним вимогам і санітарним нормам якості харчових продуктів» № 5061-89; ТУ У 15.9 - 31751545-002-2004 «Вода питна очищена газована і негазована». Уважно ставтеся до води, яку ви щодня вживаєте, і у Вас не буде проблем зі здоров'ям!