Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Поповнення в асортименті кулерів

Поповнення в асортименті кулерів

Дорогі Клієнти компанії «Оазис»! Звертаємо Вашу увагу, що серед асортименту підлогових кулерів з'явилися моделі південнокорейської марки Clover. Досвід 22-х років розробки і виробництва дозволяє компанії Clover пропонувати надійні, стійкі до зношування і конкурентоспроможні кулери для води, що експортуються в більш ніж 40 країн світу. Кулери марки Clover заслужили гарну репутацію серед техніки свого сегменту.

Clover B10A у світло-сірому кольорі і Clover B14A в трьох колірних гамах (білий, темно-сірий і червоний) покликані урізноманітнити асортимент пропонованих кулерів.

Clover B10A

Підлогова модель світло-сірого кольору з компресорним типом охолодження. Подача води здійснюється за допомогою натиску рукою на кран. Продуктивність становить 7 літрів на годину гарячої і 3 літри на годину холодної води, що цілком достатньо для великого офісу. В кулері встановлений термостат, який контролює нагрів води: коли температура гарячої води опускається до 85°С, спрацьовує датчик, і вода знову нагрівається до 92-95°С. Крани виготовлені з міцного поліпропілену. Дана модель має високий захист проти впливу ультрафіолетового випромінювання.

Clover B14A

В асортименті представлена модель оригінального дизайну в трьох різних колірних гамах, що дає можливість підібрати кулер під будь-який інтер'єр. У порівнянні з моделлю В10А, кулер Clover B14A потужніший і має трохи вищу продуктивність (3.5 л/год холодної води), але і важить він більше (19 кг проти 16кг у моделі В10А). Ручки крана виготовлені у вигляді натискання кухлем. Бак холодної води виготовлений з гігієнічно безпечної нержавіючої сталі.

 

Підлогові кулери Clover B10A і Clover B14A є відмінним варіантом для установки в офіс, шкільний клас чи будь-яке інше місце, де споживання води достатньо інтенсивне - їх висока продуктивність дозволяє легко справлятися з цим завданням. У комплексі з невисокою ціною ці кулери покликані стати непоганою альтернативою більш дешевим, але менш зручним способам подачі води: чайникам, бутлям з помпами, диспенсерам і т.п. Крім того, кулери мають систему охолодження води до 10 градусів, що врятує від спраги в спекотну пору року.

Дані моделі кулерів виготовлені відповідно до стандартів міжнародної програми якості, і на них надається гарантія 1 рік.