Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Поповнення асортименту товарів у магазині Оазис

Поповнення асортименту товарів у магазині Оазис

Дорогі відвідувачі сайту oasiswater.com.ua! Поспішаємо повідомити, що наш асортимент поповнився кількома позиціями товарів, з якими ми Вас ознайомимо нижче:

Батарейки Duracell

Duracell - це ТМ побутових батарейок, що випускаються компанією Procter & Gamble. Вже протягом десятиліть Duracell забезпечує енергією батарейок різні пристрої по всьому світу. Маскотом є Заєць Duracell, знайомий нам по рекламі по ТБ і промо-акціям, що проводяться компанією. Він демонструє перевагу над звичайними сольовими батарейками, залишаючись на дистанції значно довше, яку б роботу не виконував. Саме довговічність і висока енергоємність батарейок Duracell дозволила завоювати довіру споживачів і утримувати лідируючі позиції на ринку в своєму сегменті.

У нашому магазині представлені батарейки Duracell типорозмірів АА і ААА.

 

Вода «Малятко»

Вода «Малятко» - це низькомінералізована вода, спеціально розроблена для дітей з перших днів життя. Вона буде також оптимальна для майбутніх і годуючих мам, тому що містить збалансований мінеральний склад, який задовольняє потреби організму вагітної жінки і сприяє нормальному розвитку плоду. Вода цієї торгової марки орієнтована на створення сприятливих умов для підтримки здоров'я мами і малюка. За 11 років на ринку України вода «Малятко» стала № 1 в сегменті дитячої води і продовжує тримати лідируючі позиції, отримуючи все більше вдячних відгуків про свою продукцію від батьків по всій країні.

Пропонується в двох варіантах тари:

ПЕТ пляшка об'ємом 5 л - зручна для покупки додому. На ній можна готувати дитячі суміші, каші, або просто пити батькам і малюкові.

ПЕТ пляшка об'ємом 0.33 л - маленька і зручна, спеціально розроблена для максимального комфорту мами і малюка: зручна форма пляшечки, дозатор з фіксованим ковпачком, оптимальний об'єм, яскравий привабливий колір ковпачка. Відмінно підходить для прогулянок з дитиною.

Вода «Архиз»

«Архиз» - це природна вода без штучної мінералізації, яка видобувається в горах Північного Кавказу на висоті 1508 м. Це біологічно активна вода з природним вмістом корисних мікро- і макроелементів, яка ідеально підходить для щоденного вживання як дорослими, так і дітьми. Головне достоїнство води «Архиз» - це її екологічно чисте походження: свердловина знаходиться на території Тебердинського Біосферного заповідника - місця незайманої природи.

Вода поставляється в 5-літрових і 19-літрових одноразових ПЕТ пляшках, що виключає повторне використання тари для нового розливу - вода потрапляє до споживача завжди свіжою.

 

 

Кока-Кола

Напевно, немає жодної людини, яка б не чула про такий напій, як «Кока-Кола». Це найбільш впізнаваний безалкогольний напій, рецепт якого практично не змінився з початку його створення в 1886 році і тримається в найсуворішому секреті.

Кока-Кола була визнана найдорожчим брендом у світі в 2005-2011 роках в рейтингу міжнародного дослідницького агентства Interbrand, що підтверджує лідерські позиції напою на міжнародному ринку. У багатьох країнах існують аналоги цього напою, але саме оригінальна Кока-кола є улюбленим напоєм багатьох поколінь молоді.

Ну і як же не згадати про рекламу на ТБ? Щороку, в грудні, всі чекають ту саму рекламу з червоними вантажівками, заповненими Кока-Колою, яка предзнаменує прихід Нового року і наповнює все навколо духом свята.

«Пригоди кличуть новорічну ніч,

Дива чекають - швидше вирушай!»

Пропонуємо улюблений напій у пляшках об'ємом 0.5 і 1.5 л.