Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Гідроенергія

Гідроенергія

ГідроенергіяВода виробляє велику кількість енергії, завдяки якій і виживають всі тварини і рослини, і навіть людина. Основною проблемою у вивченні діяльності організму людини є недостатнє розуміння, як саме залежить наше тіло від енергії, яка виробляється гідроелектричним способом.

Вченими було доведено, що вода виробляє велику кількість енергії завдяки клітинним процесам. В організмі, максимально насиченому рідиною, ці процеси проходять швидше і продуктивніше. Саме завдяки ним і підтримується кислотно -лужна рівновага і обмін усіх речовин в організмі.

Якщо людина п'є недостатньо рідини, то в його організмі починається процес зневоднення. Всі клітини починають віддавати енергію, яка накопичувалася в них і все більше залежати від енергії, яка надходить з їжею. У такій ситуації наш організм починає накопичувати жир і використовувати запаси білка та крохмалю, адже їх простіше розчинити.

Існує багато симптомів зневоднення. Ось кілька з них:

• головний біль або запаморочення;

• поганий сон, постійне відчуття втоми;

• набряки, сухість шкіри або її надмірна жирність;

• серцеві захворювання: інсульт, інфаркт;

• захворювання нервової системи;

• артрози, артрити;

• захворювання шкіри: екзема, псоріаз.

Зморшки, сухість шкіри та інші прояви зневоднення потрібно лікувати завчасно. Не чекайте, коли шкіра стане сухою, пийте воду в надлишку. Ожиріння відбувається найчастіше через відсутність необхідної кількості води в організмі. Чим більше Ви п'єте води, тим швидше Ви скинете непотрібний вагу.

Також вчені довели, що вода захищає ДНК від пошкоджень і збільшує ефективність її функцій. Вона просто наповнює Ваш організм життям!

Є особливі властивості, якими володіє тільки природна вода. Тому треба пити її частіше. Варто відзначити, що дефіцит магнію в організмі вагітної жінки може погано позначитися на здоров'ї дитини. Правильно пийте мінеральні води, і Ваше самопочуття поліпшиться. Але й не забувайте про якісну питну воду ТМ «Оазис ». Наша вода відома своєю відмінною якістю і приємною ціною. Пийте самі і радьте друзям!