Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Доступний мобільний додаток Оазис для iPhone!

Доступний мобільний додаток Оазис для iPhone!

Відмінна новина для любителів якісної води та продукції Apple!

ТМ «Оазис» представляє мобільний додаток для замовлення води, відтепер доступний в Apple Store.

Це зручна і проста у використанні програма, яка підходить як для iPhone, так і для iPad. З нею Ви зможете легко замовити воду коли завгодно і де завгодно. Також зауважимо, що додаток оптимізований для iPhone 5. Додаток вимагає всього 6.4 МБ вільного місця.

Подивитись скріншоти і безкоштовно завантажити додаток можна тут.


                           Встановити додаток iPhone за допомогою QR-коду:

Для установки програми, використовуючи штрих-код:

• Відкрийте безкоштовне "сканер QR-код" додаток (ви можете його завантажити з App Store) на вашому телефоні
• Скануєте QR-код
• Дотримуйтесь інструкцій по установці

Як користуватися:

1. Обираєте бажану кількість бутлів води в замовленні, натискаєте на малюнок з бутлем, або користуєтеся кнопкамиі , регулюєте кількість повертаної Вами порожньої тари за допомогою стрілок і . За замовчуванням, кількість порожньої тари дорівнює кількості бутлів води в замовленні. Якщо у Вас немає відповідної тари, то Вам потрібно вибрати ту кількість, яка у Вас є. У такому випадку Ви залишаєте заставу 60 грн. за кожен бутель, якого не вистачає для обміну.

Приклад:

Вода – 2 бутлі.

Тара, що повертається – 1 бутиль.

Разом: 116 грн.

Коментар: Вартість 2 бут. води - 56 грн (28 грн. за кожен бутель), оскільки води в замовленні 2 бутлі, а порожньої тари до повернення тільки одна, в такому випадку залишається 60 грн. за бутель, якого не вистачає. Разом: 56 грн. + 60 грн.

 

2. Вказуєте бажаний день доставки та проміжок часу.

 Якщо замовлення здійснюється до 11:00 поточного дня, то за Вашим бажанням доставка може бути здійснена в день замовлення з 13:00 до 18:00 поточного дня, або у вечірній час з 18:00 до 23:00, або вже наступного дня.

Якщо замовлення здійснюється після 11:00 і до 17:00 поточного дня, то доставка може бути здійснена в день замовлення у вечірній час з 18:00 до 23:00, або вже наступного дня.

Якщо замовлення здійснюється після 17:00, то доставка може бути здійснена наступного дня в будь-якому проміжку часу.

 

Служба клієнтської підтримки доставки води працює 24 години на добу.

 

3. Зробити замовлення можна двома способами: за адресою доставки або по персональному номеру клієнта. Якщо ви є новим клієнтом, то здійснити замовлення Ви можете тільки за адресою доставки. У разі, якщо Ви вже робили замовлення в нашій компанії, то замовлення можете зробити як за допомогою адреси доставки, так і за допомогою вікна «Персональний номер клієнта*».

 *Номер клієнта - це номер Вашого договору.

 

4. Натискаєте «Замовити». Все - вода вже в дорозі!

За допомогою мобільного додатку Ви можете зателефонувати оператору. цього потрібно натиснути на трубку телефону або на останній сторінці на кнопку 24/7. Для швидкого переходу на сайт потрібно натиснути на логотип «Оазис» , або на адресу сайту. Також тут ви можете знайти інформацію про одну з багатьох наших акцій, які проводяться в даний момент. Для того, щоб ознайомитися з іншими пропозиціями, перейдіть на сторінку акцій на нашому сайті.

 

Зручних Вам покупок! І не забувайте, що додаток також доступняй для Android.