Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Обладнання/Настільні кулери

Подбор по параметрам

Торгівельна марка v

Ремонт і санітарна обробка кулерівНастільний кулер від компанії «Оазис»

Настільний кулер для води – це прилад, який спрощує процеси розливу, підігріву та охолодження води. Не дивлячись на значно менші розміри по відношенню до напольних аналогів, настільний кулер ні в чому їм не поступається. Як правило, встановлюються вони на столах або іншу поверхню, підходять для використання в домі або невеликих приміщеннях. Основні переваги приладу – його компактні розміри, функціональні можливості та практичність під час експлуатації.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлено різноманітне обладнання для розливу води, тому Ви завжди зможете придбати настільний кулер в Києві будь-якої моделі. Різноманітні форми та розміри приладів дозволяють встановлювати їх в різногабаритних приміщеннях. Дане обладнання для розливу води призначене для бутилів на 13-19 л. Зазвичай настільні кулери купують для застосування в домашніх умовах або для офісу з невеликим колективом. Таке рішення дозволить Вам завжди мати доступ до чистої питної води – наприклад, одним натиском кнопки отримувати охолоджену воду або швидко готувати кофе, чай. Основні переваги настільних кулерів включають:

  • компакті розміри;
  • багатофункціональність;
  • економне використання електроенергії;
  • доступну ціну.

Настільний кулер – це прилад для щоденного використання, який дозволить Вам уникнути незручностей, пов’язаних з використанням бутильованої води та приготуванням напоїв.

Настільний кулер: види, принцип роботи, ціна

В залежності від виконуваних функцій настільні кулери класифікують на декілька основних типів:

  • пристрій з функцією охолодження та нагріву – це найбільш поширений вид. Як правило, в таких моделях є можливість відключення однієї з функцій;
  • доступні по ціні моделі з гарячою та водою кімнатної температури. Такі прилади ідеально підходять для використання дітьми;
  • модель, поєднуюча функції двох попередніх кулерів та додатковим фільтром для води. Встановлюється такий прилад на водопровід.

В нашому інтернет-магазині представлені моделі настільних кулерів з компресорним та електронним типом охолодження. Кулери з компресорним охолодженням мають більш високу продуктивність та встановлюються в офісах та громадських закладах з великим потоком людей. Для домашнього використання Вам достатньо купити компактний та легкий електронний настільний кулер для води.

Кожен настільний кулер має спеціальний отвір для встановлення бутилів з водою. На передній панелі приладу розміщено два крани з індикаторами. Для подібних кулерів властивий наступний функціонал: охолодження до 4 о 90- 98 о. контроль температури відбувається за допомогою вмонтованих термодатчиків. При правильному використанні та обслуговуванні прилад прослужить Вам багато років, гарантуючи якісне виконання всіх передбачених функцій.

Інтернет-магазин «Оазис» - широкий асортимент, доступні ціни, якісний сервіс

Компанія «Оазис» надає можливість придбати або взяти в оренду настільний кулер в Києві та інших регіонах України. Здійснити швидку та зручну покупку обладнання для води тепер можна в нашому інтернет-магазині. У нас Ви знайдете настільні кулери від всесвітніх виробників Ecotronic та HotFrost. В розділі сайту «Настільний кулер» вказана детальна інформація: ціна, фотографії, технічні характеристики та опції кожної моделі. Крім цього ми надаємо наступні супутні послуги:

  • консультація в процесі вибору приладу;
  • доставка та встановлення обладнання;
  • гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Для клієнтів інтернет-магазину «Оазис» діють постійні акції: у разі купівлі кулера для води Ви отримаєте 2 бутилі питної води «Оазис»в подарунок. Також надаються приємні знижки для оптових покупців. В обличчі компанії «Оазис» Ви знайдете надійного партнера, з яким зручно та вигідно співпрацювати. Доставка настільних кулерів відбувається кур’єрськими службами в Києві та інших містах України.