Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Обладнання

Ремонт і санітарна обробка кулерів

В даний момент ця категорія недоступна.


Обладнання для розливу бутильованої води

Сьогодні на ринку представлений великий вибір обладнання, яке значно спрощує задачу розливу, підігріву та охолодження бутильованої води. Помпи, кулери, диспенсери, пуріфаєри – всі ці пристрої створенні для забезпечення комфортного доступу до питної води в офісі або дома. Кожна з позицій має свої переваги в використанні. Ознайомитися з функціями, застосуванням, технічними характеристиками та цінами на обладнання Ви зможете в даному розділі нашого сайту.

Якщо вам необхідно придбати обладнання для розливу води, в цьому випадку максимально широкий вибір пристроїв Ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину «Оазис». Ми пропонуємо лише найкращих виробників обладнання: Ecotronic, HotFrost, Blue Rain. Quick, Dolphin. Великий модельний ряд, доступні ціни та проста система замовлення – все це зробить Ваше придбання в інтернет-магазині максимально простим, приємним та вигідним.

Кулер для води: види, ціна

Сьогодні найбільш зручним та багатофункціональним пристроєм для розливу бутильованої води є кулер. Для даного виду обладнання властиві всі необхідні функції для розливу, підігріву та охолодження води. Існують апарати з компресорним та електронним типом роботи, а також напольні та настільні моделі. Кожен покупець може купити кулер для води, ідеально підходящий йому по дизайну, функціоналу та ціні. Також доступні моделі пристроїв з додатковими функціями:

 • кулер для води з холодильником;
 • кулер з озонатором;
 • кулер з шафою для посуду, тримачем для стаканів.

Ціна кулера залежить від моделі, принципу охолодження, наявності додаткових функцій. Спеціалісти компанії «Оазис» порадять вам найбільш підходящі пристрої у відповідності до ваших потреб та вимог.

Де придбати кулер для води?

Інтернет-магазин «Оазис» представляє різноманітний вибір обладнання для розливу питної води. У нашому каталозі Ви знайдете:

 • напольні та настільні кулери;
 • механічні та електронні помпі;
 • пуріфаєри;
 • диспенсери;
 • інші аксесуари для води.

Придбати кулер для води в Києві по доступній ціні може кожен відвідувач нашого ресурсу. Надійні виробники техніки, сучасне обладнання, різноманітні моделі – все це безумовно гарантія відмінної якості. Більш детально ознайомитися з технічними характеристиками, фотографіями та цінами на обладнання Ви зможете в каталозі сайту «Оазис». Наша компанія також надає супутні послуги:

 • консультація по вибору пристроїв;
 • доставка та встановлення;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

В обличчі компанії «Оазис» Ви знайдете надійного партнера по доставці питної води та супутнього водного обладнання в Ваш дім та офіс!