Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Обладнання/Пурифаєри

Подбор по параметрам

Торгівельна марка v

Ремонт і санітарна обробка кулерівПурифаєри – чиста питна вода в кожному домі

Пурифаєр – це остання новинка в області очистки води та подачі питної води. Ця установка не тільки очистить проточну воду від різного роду засмічення, покращить її смак та зробить корисною для здоров’я, вона також виконує функцію кулера для води. Інноваційні технології очистки води дозволяють за допомогою пурифаєра отримувати якісну очищену питну воду, придатну для приготування їжі та напоїв на будь-який смак. Зручна система охолодження та нагріву води дозволить приготувати їх в будь-який час.

Принцип роботи обладнання полягає в його підключенні до системи водопостачання, звідки вода потрапляє в спеціальні резервуари, встановлені в корпусі приладу, і проходить багаторівневу очистку. Потім очищена питна вода поступає в ємності нагріву та охолодження. Це дуже зручний та практичний метод забезпечити себе, своїх близьких, а також колег якісною питною водою.

Придбати пурифаєр можна в інтернет-магазині «Оазис» в Києві. Наші спеціалісти організують доставку обладнання в офіс або квартиру. Зручна, практична та надійна система дозволить Вам вживати якісну воду по мінімальній вартості. Пурифаєри мають багато значних переваг перед іншими системами очистки води – наприклад:

 • відпадає необхідність в замовленні бутильованої води, встановлені бутилів, зберіганні тари і т.ін.;
 • незалежність від постачальника води;
 • постійна наявність чистої питної води;
 • швидке охолодження або підігрів води для приготування напоїв;
 • мінімальна вартість очищеної води.

Ціна, функціональні можливості та ступінь очистки пурифаєра залежать від обраної моделі пристрою. Всі нюанси стосовно вибору та придбання обладнання краще обговорити з кваліфікованим спеціалістом.

Обираємо пурифаєр: види, застосування, ціна

Перед тим як придбати пурифаєр, слід ознайомитись з деякими видами конструкцій цього пристрою:

 • настільні – компактні пристрої, які встановлюють на столі та інших поверхнях;
 • напольні конструкції- більш габаритні, з високою продуктивністю, які зручні для використання в офісах, громадських закладах і т.ін.

Ви можете придбати пурифаєр з додатковими функціями:

 • підігрів та охолодження води;
 • накопичувальний резервуар;
 • шість ступенів очистки.

Цей вид обладнання для очистки та розливу води може використовуватись для офісів, жилих приміщень, готелів, ресторанів, кафе та в інших громадських закладах.

Ціна пурифаєра залежить від моделі пристрою, його технічних характеристик, наявності додаткових функцій. Багато споживачів впевнились, що комфортно придбати пурифаєр в Києві по доступним цінам можна в інтернет-магазині «Оазис».

Інтернет-магазин «Оазис» пропонує пурифаєри для води

Компанія «Оазис»реалізує питну воду, а також обладнання для очистки та розливу води. В нашому асортименті представлений широкий вибір пурифаєрів від Ecotronic – надійного міжнародного виробника. Купуючи пурифаєр в нашому інтернет-магазині, Вам гарантується:

 • якісне та надійне обладнання;
 • безкоштовна доставка та установка;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Використовуючи можливості нашого інтернет-магазину, Ви зможете швидко знайти та придбати пурифаєр. Доставка обладнання можлива в Київ та інші міста України. Інтернет-магазин «Оазис» - це доступні ціни, відмінна якість та професійне обслуговування.