Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Виробництво питної води

Виробництво питної води

proiz2Нам важливо знати, що вода яку ми вживаємо чиста. Але щоб у цьому впевнитись, нам потрібно знати те, як вона виробляється, адже чистота кінцевого продукту безпосередньо залежить від багатьох факторів. Виробництво питної води проходить в кілька етапів.

Стандарти питної води встановлюються Всесвітньою Організацією, або Європейським Союзом. Питна вода повинна бути вільною від опадів, мікроорганізмів і токсичних хімічних речовин. На додаток до рекомендацій Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, рекомендації щодо концентрації мінералів варіюються від країни до країни, і можуть мати свої власні керівні принципи для того, щоб споживачі мали доступ до безпечної питної води.

Для початку воду добувають зі свердловини (артезіанську воду «Оазис » видобувають із свердловин 120-160 м). Для цього використовуються спеціальні насоси, за допомогою яких вода висмоктується по герметичних трубах (які не вступають в реацкію і не забруднюють воду). Розміщення цехів розливу знаходиться недалеко від самих свердловин, в екологічно чистих зонах.

Потім проводяться роботи на самій водопідготовчій ділянці, де вода проходить очищення. Мета всього процесу очищення води є видалення забруднюючих воду речовин або зменшення концентрації таких домішок, так що вода стає придатною для бажаного кінцевого використання.

Перед тим як розливати воду, очищення проходять і самі бутлі. Від цього залежить чистота води під час зберігання і використання. Спочатку вони оглядаються за допомогою спеціального обладнання, на наявність забруднень і пошкоджень. Погані бутлі викидаються. Потім бутлі проходять зовнішню мийку, за допомогою щіток. Після цього приступають до очищення внутрішньої сторони бутлів, робиться це особливими харчовими очисниками. А наприкінці бутлі обполіскують і розливають в них воду.

Тільки пройшовши всі етапи виробництва на високому якісному рівні, вода може вважатися дійсно чистою. Щоб у цьому переконатися уважно вивчайте сертифікати якості Вашого постачальника води і тоді Ви будете впевнені в тому, що вживаєте корисну природну воду.