Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Як вибрати постачальника води

Як вибрати постачальника води

Існує величезна кількість постачальників бутильованої питної води. Їх рекламні оголошення можна побачити в інтернеті, метро, на телебаченні та вулиці. Всі вони, звичайно ж, гарантують високу якість продукції та послуг. Як не загубитися в такій кількості і зробити правильний вибір постачальника води?

У першу чергу потрібно звернути увагу на якість води, яку надає постачальник. У води може бути кілька типів походження: з артезіанської свердловини, наземного джерела, або доочищена водопровідна вода. Найбільш безпечною і корисною вважається артезіанська вода - вона проходить природну очистку і має кристально чистий смак.

Для видобутку, виробництва і розливу дійсно якісної питної води використовується тільки новітнє, повністю автоматизоване устаткування. Компанія-виробник, якій нічого приховувати, завжди відкрита для своїх клієнтів і з легкістю готова показати вам фотографії зі своїх заводів і виробництв.

Якість води повинна бути схвалена Міністерством Охорони Здоров'я України, а також відповідати ГОСТам, ясна річ, все це має підтверджуватися необхідними сертифікатами. Ви маєте повне право вимагати їх надання у постачальника води. Якщо постачальник від цього відмовляється, то варто задуматися про якість продукту.

На самій етикетці повинні бути основні дані про воду і вони зобов'язані відповідати тим, що вказані у сертифікатах - чесній фірмі нема чого вводити свого клієнта в оману. Також, на бутлі обов'язково має бути присутня дата розливу, а пробка зроблена так, щоб її можна було зняти тільки один раз.

Не забувайте про доставку. Чи зможе певний постачальник доставити воду куди вам потрібно і коли потрібно. Вивчіть і юридичну сторону питання, чи піходять вам умови договору.

Зверніть увагу і на якість самих послуг постачальника. Добре, якщо у вас є знайомі, які замовляють воду у даного постачальника, якщо ні, то варто трохи пошукати в інтернеті відгуки покупців. Тому, є сенс віддавати перевагу великим і відомим фірмам, які вже встигли добре зарекомендувати себе.

На ринку доставки води досить багато шахраїв і просто компаній, що надають неякісні послуги, тому будьте уважні при виборі постачальника, щоб у майбутньому не пошкодувати про своє рішення.