Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Як пити воду і скільки

Як пити воду і скільки

Як пити воду і скількиІснує така думка, що за добу людина має спожити від 40 мг води на 1 кг ваги ― 2-3 літри питної води. Але, багато вчених стверджують, що для повноцінного існування вистачить вжити і 1.5 літра води на добу. Йоги намагаються пити приблизно десять склянок води в день, що відповідає денній нормі . Якщо гарненько порахувати, то в середньому, разом з харчуванням і питтям, в наш організм потрапляє 2 ― 2.5. Таким чином, і виходить, що за добу людина отримує 2-2.5 літра води, яка необхідна для стабільної життєдіяльності його організму.

Водний баланс кожної людини залежить від кількості натрію в крові ( кухонної солі ) і води. Якщо організм відчуває нестачу рідини, натрій примушує клітини віддавати частину води в кров. Також сповіщаються осморецептори, які розташовані в гіпоталамусі ― одному з відділень головного мозку. Завдяки їм людина відчуває почуття спраги.

Втрату рідини, або спрагу, людина відчуває, коли втрачає 1 % води від загальної маси тіла. Наприклад, вага людини 80 кг, тоді він відчує недолік рідини при втраті 800 мл. Але основна частина людей п'є набагато менше необхідної кількості , від цього вони відчувають слабкість і часто хворіють.

Тому вкрай важливо вживати велику кількість води ― в 3-4 рази більше, ніж хочеться. Це дасть велику перевагу для роботи Вашого організму і заздалегідь поповнить запас води.

І не думайте, що це призведе до надлишку води в організмі ― це неможливо. Вся вода, яка знаходитися в тілі людини, постійно оновлюється і сприяє поліпшенню роботи кожної клітини організму і його функцій.

Існує думка, що влітку людина втрачає більше вологи, ніж взимку. Це не так. Якщо в літню пору рідина виходить з людини у вигляді поту, то взимку ― це пара з рота. Тому вкрай важливо пити взимку не менше, ніж влітку.

Також велика втрата води йде при інтенсивних фізичних тренуваннях, тому дуже важливо в такий період пити більше рідини.

Вкрай не бажано пити воду перед їжею та під час. Коли людина приймає їжу, в шлунку виробляється достатня кількість шлункового соку для травлення. Пити воду під час їжі ― це ускладнення завдання травлення їжі шлунком. Намагайтеся пити кислуваті напої, які сприяють оптимальному травленню.

Пийте воду ТМ «Оазис » і будьте здорові!