Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Будова пуріфайера

Будова пуріфайера

Пуріфайер - це пристрій, який володіє тими ж функціями, що й кулер, плюс має додатково функцію багаторівневого очищення води. Перевагою також є те, що водозабір іде з центрального водопроводу, тобто вам не потрібно постійно замовляти бутильовану воду.

Тепер дещо про пристрій пуріфайера.

Пуріфайер має чотириступінчасту систему фільтрації, через яку проходить водопровідна вода.

У перший фільтр (осадовий, або грубої очистки) вода по трубці потрапляє з водопроводу. У такому фільтрі відбувається очищення води від порівняно великих частинок (>5 мкм) - піску, іржі і т.п.

Другий фільтр - це вугільний префільтр. Видаляє з води домішки хлору.

Третім фільтром може бути мембрана зворотного осмосу (Filter RO Membrane) або ультрафільтраційна мембрана (Filter UF Membrane), в залежності від моделі пуріфайера.

Обратноосмотична мембрана видаляє до 98% всіх розчинених у воді хімічних і мінеральних відкладень, а також бактерії і віруси, пропускаючи тільки молекули води і кисню і в незначній кількості легкі мінеральні солі й органічні речовини. Мембрани складаються з високоякісного синтетичного поліамідного волокна, з розмірами пор до 0,0001 мкм.

Ультрафільтраційна мембрана призначена для видалення бактерій, вірусів, та ін. частинок розміром 0,01-0,1 мкм. При цій системі очищення води склад мінералів у ній не змінюється.

Четвертий фільтр - вугільний постфільтр (Filter Post Carbon) призначений для видалення залишкових газів, покращує органолептичні показники води, такі як смак, запах, колір.

Далі вода потрапляє в накопичувальний бак пуріфайера, а потім - у ємності холодної та гарячої води.

Останнім, п'ятим фільтром, є розташована в накопичувальному баці (при його наявності в моделі пуріфайера) ультрафіолетова лампа, яка перешкоджає повторному виникненню різноманітних вірусів і бактерій.