Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Зворотний осмос

Зворотний осмос

Осмос - це природний процес. Зворотний осмос - процес, під час якого під великим тиском розчинник проходить через напівпроникну мембрану, внаслідок чого розчин стає менш концентрованим. Найчастіше в ролі розчинника виступає вода, з якої за допомогою системи зворотного осмосу витягуються домішки: солі важких металів, забруднювачі, віруси і бактерії і т.д. Для опріснення води цей метод стали використовувати з 70-х років ХХ століття.

Як же працює система зворотного осмосу і в чому її переваги?

У наш час існує безліч модифікацій очищувачів з системою зворотного осмосу промислового та побутового застосування, але всі вони базуються на одному і тому ж принципі. Всім відомо, що якість водопровідної води залишає бажати кращого і до вживання вона не годиться. Але є дуже вигідне рішення - це побутові пуріфайери. Пурифайери бувають з ультрафільтрацією або системою зворотного осмосу. Ми розглянемо принцип роботи останніх.

Головна деталь всієї системи зворотнього осмосу - це дуже тонка напівпроникна мембрана. Пори цієї мембрани настільки малі, що через них здатні проходити тільки молекули води і розчинені в ній молекули кисню. Тиск на мембрану створюється помпою. Якщо тиск води у водопроводі, до якого підключається пурифайер менше 2,5 атм (норма - 3,5-4 атм), то в цьому випадку знадобиться установка насоса. Комплект для підвищення тиску для фільтрів зворотного осмосу дозволить стабілізувати тиск і утримувати його на потрібному рівні протягом всього терміну експлуатації. Перш ніж водопровідна вода досягне фільтра зворотного осмосу, вона проходить через фільтри доочистки, де очищається від зважених часток, таких як пісок і різні нерозчинні домішки, хлору, органічних сполук і т.п. Тільки пройшовши через ці фільтри, доочищена вода потрапляє у фільтр зворотного осмосу, який є останньою сходинкою очищення води в системі. Всі відфільтровані включення видаляються з мембрани змивом в дренажну систему. Звичайно, фільтри мають свій термін служби, і їх потрібно періодично міняти. Термін експлуатації (у літрах води, що пройшла через фільтр або часі використання) вказують на стікері із зовнішнього боку фільтра. Для фільтра з зворотноосмотичною мембраною цей термін найчастіше становить 12 місяців або 6000 л очищеної води.

Зворотний осмос є найбільш ефективним методом серед усіх існуючих видів очищення води. Завдяки багатоступеневій системі очищення, з води видаляється 98-99% шкідливих домішок, бактерій, і т.п. У результаті ми отримуємо чисту воду, яку сміливо можна вживати щодня без найменшої шкоди для здоров'я.

Ще недавно на ринку України практично не були представлені зворотньоосмотичні системи очищення води, а ті, які були, міг дозволити придбати собі не кожен. На даний момент ринок води та обладнання для її очищення стрімко розвивається, і можливість отримувати очищену воду для щоденного вживання є у кожного. Компанія «Оазис» пропонує широкий асортимент пурифайерів ТМ «Ecotronic», які дадуть Вам безперервний доступ до найчистішої води.