Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити

Подбор по параметрам

Торгівельна марка v

Ремонт і санітарна обробка кулерівПомпи для води

Замовлення питної води до дому – це один з найбільш зручних методів забезпечити себе та своїх близьких якісною питною водою. Постачальники очищеної води доставляють її в бутилях об’ємом від 12 до 19 л. Звичайно, розлив бутильованої води з подібної тари може стати досить не зручним. Тому використання такого зручного та простого механізму розливу води як помпа зробить даний процес легким та швидким. Помпи для води на відміну від кулерів не мають функції нагріву та охолодження, проте більшість споживачів робить вибір саме на їх користь. Невеликі за розміром, зручні в використані та оптимальні по ціні помпи – це найбільш доступний прилад для розливу води на сьогодні. Придбати помпу для води в Києві краще у фірми-постачальника питної води, адже це дає гарантію, що вона підійде для обраного типу бутиля. Цей простий в застосуванні механізм допоможе Вам без додаткових зусиль наливати воду в будь-яку тару та в будь-якій кількості.

Придбати помпу для води в Києві- ідеальне рішення, якщо:

 • у Вас не достатньо місця для розташування кулера;
 • Вам необхідний лише пристрій для розливу води та Ви не бажаєте переплачувати за додаткові не потрібні функції;
 • Вам необхідний недорогий та простий пристрій для набирання води з бутиля.

Більшість споживачів бутильованої води обирають помпи саме через вище вказані причини. Доступна ціна приладу дозволяє кожному зробити процес розливу води комфортним та швидким, навіть дитина впорається з цим процесом.

Різновиди, особливості, ціна

Сьогодні на ринку України представлені три види помп:

 •  Механічна помпа для води – вважається найбільш простим в використані механізмом. Механічний процес приводиться в дію лише натисканням на кнопку, що дозволяє набирати воду, докладаючи мінімум фізичних зусиль. Ціна на прилад доступна всім бажаючим, тому кожен може дозволити собі таке придбання.
 • Електрична помпа для води – працює від батарейки або від електромережі 220Вольт. Дозволяє набирати рідину також за допомогою натискання кнопки. Такі моделі коштують трохи дорожче.
 • Комбіновані помпи – зручні тим, що дозволяють набирати воду з бутиля навіть у разі відключення електропостачання в приміщенні.

Як правило, для домашнього застосування достатньо придбати механічну помпу для води. Недорогі та функціональні прилади дозволять Вам мати завжди зручний доступ до води та не турбуватися про кількість витрачаної електроенергії та вартості обслуговування обладнання.

Ціни на помпи в Києві достатньо демократичні та залежать від моделі, виробника, способу подачі рідини (механічний або електричний).

Купити помпу для води в Києві

На сторінках нашого інтернет-магазину «Оазис» представлені помпи для води наступних виробників:

 • Blue Rain – продукція даного виробника відрізняється високою якістю, простотою використання та доступною ціною;
 • Quick – компанія турбується що до створення якісного товару, для її продукції властивий продуманий функціонал та довгий строк служби;
 • Dolphi – безумовний лідер в виробництві обладнання для розливу питної води, який забезпечує споживачів якісними, зручними та не дорогими приладами.

В даному розділі нашого каталогу представлена детальна інформація стосовно ціни, технічних характеристик, виробника товару. Замовлення та доставка помп для питної води по Києву та України здійснюється відділом доставки нашої компанії. Співробітництво з компанією «Оазис» гарантує Вам безперечні переваги:

 • професійне обслуговування;
 • безкоштовні консультації при обрані обладнання;
 • установка та обслуговування кваліфікованими спеціалістами;
 • якісна вода та супутні товари (помпи, кулери, диспенсери, періфаєри);
 • доставка по Києву та містам України;
 • доступні ціни та постійні акції для клієнтів.

Ви залишитесь задоволеними тим, що обрали в партнери компанію «Оазис»!