Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Що таке керамічний диспенсер

Що таке керамічний диспенсер

керамічний-диспенсерУ наш час, коли люди стежать за своїм здоров'ям і все частіше вживають чисту природну бутильовану воду, важливим фактором є комфортний спосіб її розливу. Керамічний диспенсер підходить для цієї мети як найкраще.

Керамічний диспенсер - це обладнання для зручного розливу бутильованої води, кімнатної температури. Диспенсер дуже простий у використанні і являє собою керамічну посудину з краником .

Диспенсер дуже компактний і не вимагає багато місця в приміщенні. Він встановлюється на спеціальну дерев'яну підставку, або на край тумбочки, чи столу , як вам зручніше.

Керамічні диспенсери зроблені з особливого матеріалу , завдяки якому він не входить в хімічну реакцію з водою, яка зберігається в диспенсері тривалий час. Також, його досить легко мити, що теж важливо.

Перераховуючи переваги диспенсерів,  до плюсів варто віднести і досить низьку ціну, порівняно з кулерами і пурифаєрами .

Існує величезна кількість диспенсерів різних форм, кольорів і дизайну. Тому вам буде легко підібрати потрібну модель , яка ідеально впишеться в інтер'єр приміщення, будь-то офіс або приватне житло.

Диспенсер також відмінний варіант для шкіл і дитячих садів, так як вода в ньому кімнатної температури, що безпечно для здоров'я дитини, а впораться з його використанням не складе особливих труднощів .

Підсумовуючи все вище написане, ми можемо зробити висновок, що керамічний диспенсер - це зручний, красивий, простий і економічний спосіб розливу бутильованої води.