Ваше замовлення оформлене!

Закрити

У вашому кошику порожньо

Закрити
Головна / Новини/ Чому кулери ідеально підходять для шкіл

Чому кулери ідеально підходять для шкіл

drink-childНа перервах, уроках і вдома діти завжди ведуть дуже активний спосіб життя, тому їх організм вимагає багато рідини. Діти, як ніхто інший, потребують чистої природної води, адже за здоров'ям потрібно стежити з найменших років.

Корисна жива вода - запорука енергії, гарного настрою, і міцного здоров'я. Найзручніший спосіб її постійного забезпечення - це, безумовно, кулери для води. І вони ідеально підходять для використання в школах і дитячих садках.

Всі кулери, що надаються нашою компанією сертифіковані, безпечні, перевірені часом, мають гігієнічні висновки і відповідають всім стандартам якості. Тому використовуючи тільки якісну бутильовану воду, ви піклуєтеся про здоров'я дитини.

Є багато бюджетних моделей кулерів для води, ціна яких стартує від 300 гривень - батьки можуть собі дозволити таку суму, без особливого збитку сімейному бюджету.

Найбільшою популярністю серед шкіл та дитячих садків користуються настільні моделі кулерів - вони недорогі, компактні та прості у використанні. Настільний кулер можна поставити на стіл, тумбочку або будь-яку іншу зручну вам підставку. Але варто пам'ятати, що бутильовану воду не можна ставити на підвіконня, через пряме попадання сонячних променів.

Діти дуже рухливі, тому їм потрібно бути обережними з вживанням холодної води. У багатьох моделях кулерів (наприклад Ecotronic H2 - TN і Ecotronic K1 - TN) немає функції охолодження води, що дуже зручно для шкіл і дитячих садків, адже після уроку фізкультури чи просто набігавшись і спітнівши дитина може застудитись попивши холодної води - відсутність охолоджувальної функції вирішує цю проблему.

У зимовий час, коли краще пити теплу рідину, кулер дозволяє підігріти воду до потрібної температури. Також кулери для води дуже зручні для приготування гарячого чаю, але робити це, звичайно ж, потрібно під наглядом дорослого .

При цьому, в моделях з нагріванням і охолодженням води, ці функції також можна відключати, так що ви завжди можете обрати те, що вам потрібно в даний момент.

Ще, в багатьох моделях кулерів є, так звана, функція захисту від дітей. Її суть полягає в тому, що на кранах встановлено спеціальні замочки, які не дадуть дитині обпектися, якщо вона випадково натисне на клавішу подачі гарячої води.

Але перед тим як замовляти кулер, спочатку уважно вивчіть каталог товарів, або проконсультуйтеся відразу з оператором, щоб підібрати найбільш оптимальну для вас модель .